Infobar:  Turnaj Pilsen Challenge 9. - 11. února: Elitní hokejbal v Plzni!
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.2.Nejstarší z Mečounů odešel...RedakceVe čtvrtek v pozdějších večerních hodinách náhle opustil řady plzeňských hokejbalistů i hokejistů Jiří Kurta. Jeho oddanost oběma sportům byla z pohledu dnešní doby těžko uvěřitelná. Tak jako zpráva o jeho skonu. Panu Kurtovi bylo v listopadu sedmdesát sedm let.
22.2.Libor Kojzar o vstupu MD: Osobní souboje a oslabení byly naší silnou stránkouTomáš MajerMladší dorostenci v neděli vkročili do jarní části tou správnou nohou. V Třemošné porazili tým Dobřan výsledkem 3:0. Pod čistým kontem se podepsal brankář Libor Kojzar, který pochytal všech 15 střel soupeře.
18.2.Hodnocení víkendu: Vítězný vstup do jara pro MD, starší žáci a přípravky absolvovali turnajTomáš MajerV neděli do akce zasáhlo spoustu mládežnických hokejbalistů v dresu s mečounem na hrudi. Zatímco A-tým si na Šumavě zpestřil přípravu běžkami, mladíci již vzali hole do rukou. Mladší dorostenci porazili Dobřany s čistým kontem. Starší žáci vybojovali na Pražském míčku druhé místo a turnaj absolvovaly také přípravky
13.2.Ohlasy vítězů Pilsen Challenge: Jakub Vobruba a David HrubýRedakceV dresu české juniorské reprezentace, která se stala v silné konkutenci vítězem turnaje Pilsen Challenge, bojovala také trojice plzeňských starších dorostenců. Konkrétně trojice Jakub Vobruba, David Hrubý a Tomáš Majer. První dva zmínění celý turnaj hodnotí v následujícím článku.
12.2.Turnaj považuji za nejlepší který znám, vysekl Pilsen Challenge poklonu ružinovský BehúlDominik RejtharBratislavský Ružinov v rámci Pilsen Challenge došel až do finále, ve kterém se střetl s českou hokejbalovou dvacítkou. Hokejbalisté z hlavního města Slovenska srdnatě bojovali, nakonec ovšem boj o turnajové zlato prohráli. I tak je však kapitán týmu Miroslav Behúl s výkonem svého týmu spokojený.
11.2.Pilsen Challenge 2018: Souhrn třetího dne - ČR U20 se stala překvapivým vítězemDominik RejtharPřekvapení nabídl i nedělní program, v němž se svedly poslední souboje o konečné umístění na turnaji. Kert Park, který měl našlápnuto do finále nečekaně klopýtl s celkovým vítězem, jímž se stala Česká republika U20. Stříbro bral slovenský Ružinov a domácí mečouni si vypili kalich hořkosti až do dna, když prohráli s Belpou a skončili šestí.
10.2.Pilsen Challenge 2018: Souhrn druhého dne - Plzeň neskončí na stupních vítězů Dominik RejtharSobotní zápasy přinesly hodně emocí a nejedno překvapení. To největší ale přišlo až v samotném závěru hracího dne, kdy Grenchen ve čtvrtfinále překvapivě porazil do té doby suverénní Plzeň. Skvělou formu nadále prokazoval Kert a schopnost zabrat v pravý čas i český reprezentační výběr U20.
9.2.Pilsen Challenge 2018: Souhrn prvního dneMarek KratochvílPo pátku mají za sebou všechny týmy po dvou zápasech a ve skupinách už se tak začínají profilovat kandidáti na čelní umístění. Bez porážky zatím turnajem procházejí kromě pořádající Plzně také Kert Park Praha a švýcarská Belpa.
6.2.Pilsen Challenge 2018 – představení účastníků: Skupina BRedakceTurnaj Pilsen Challenge klepe na dveře. Od pátku do neděle bude na Košutce probíhat hokejbal světové třídy. Kluby z Čech, Švýcarska, Slovenska a Kanady doplní také dva mládežnické výběry. Všechna družstva vám představíme. V druhém díle představujeme týmy skupiny B.
5.2.Pilsen Challenge 2018 – představení účastníků: Skupina ATomáš MajerTurnaj Pilsen Challenge klepe na dveře. Od pátku do neděle bude na Košutce probíhat hokejbal světové třídy. Kluby z Čech, Švýcarska, Slovenska a Kanady doplní také dva mládežnické výběry. Všechna družstva vám představíme. Začínáme skupinou A, ve které je také domácí tým HBC Plzeň.
2.2.Nabitý víkend! V hale proběhne turnaj starších žáků, příprava MD a kemp mužské reprezentaceTomáš MajerPoměrně rušno bude v hale na Košutce o prvním únorovém víkendu. V sobotu sehrají svůj přípravný zápas mladší dorostenci a k večeru se do Plzně sjede nově se tvořící reprezentace mužů k úvodnímu přípravnému kempu. V neděli poté proběhne turnaj čtyř družstev starších žáků.
1.2.Hráči turnajem potvrdili, že jsou připraveni na jarní část, těší trenéra MŽ Marka ŠtrunceTomáš MajerSpolu s kolegy Reném Procházkou a Hynkem Obrem velel lavičce mladších žáků na domácím turnaji O pohár místostarosty MO Plzeň 1. Řeč je o Marku Štruncovi, jehož svěřenci v letošní sezóně podávají povedené výkony a nepoznali hořkost porážky. V následujícím článku blíže hodnotí uplynulý turnaj.
30.1.Turnaj O pohár místostarosty MO Plzeň ukázal dominanci domácího družstvaTomáš MajerSvůj domácí turnaj mají za sebou mladší žáci. Klání O pohár místostarosty je za námi a svěřenci Marka Štrunce a Reného Procházky si v něm počínali na výbornou! Celý podnik ovládli bez ztráty bodu a radovali se z celkového vítězství.
26.1.Turnaj MŽ O pohár místostarosty MO Plzeň 1 již tuto sobotuTomáš MajerSobotní program v hale bude patřit mladším žákům. Ti se střetnou na turnaji, který nese název O pohár místostarosty MO Plzeň 1. Plzeňané na něm vyzvou kvalitní soupeře. Hostivař, Kert Park a Rebely z Prahy, pardubické Autosklo a blízkou Třemošnou. Mečouni v celé sezóně nepoznali hořkost porážky, vydrží jim to i přes turnaj?
22.1.Zimní příprava klubových družstev nabírá na obrátkáchRedakcePo vánoční pauze se opět rozběhl chod tréninků jednotlivých klubových družstev. Hokejbalisté HBC Plzeň na chvíli odložili výstroje a polykají tréninkové dávky zimní přípravy. Ta není jen o nabírá fyzické kondice v útrobách haly. Na programu je také několik zpestření.
6.1.Ohromně vyrovnaný Veteránský novoroční pohár nakonec ovládla SLZA OkříškyTomáš MajerJiž klasické klání veteránů na začátku kalendářního roku nabídlo celkem šest utkání. Turnaj otevřely dvě remízy a v podobném duchu se pokračovalo i nadále. O pořadí mezi prvním a druhým a zároveň mezi třetím a čtvrtým družstvem nakonec muselo rozhodnout až skóre.
2.1.Veteránský novoroční pohár již v sobotu. Nastoupí na něm i mistři z roku 1997Tomáš MajerHokejbalový rok 2018 otevře Veteránský novoroční pohár, který se koná již tuto sobotu 6. ledna. V dresech HBC Plzeň nastoupí mistři extraligy z roku 1997!
24.12.PF 2018KlubKlub HBC Plzeň přeje svým příznivcům, podporovatelům a členům klidné prožití Vánočních svátků a v novém roce 2018 zdraví, štěstí a spokojenost nejen ve spojení s naším klubem!
23.12.Vánoce našich mládežníků:
3. díl – brankáři a brankářka
Tomáš MajerPřed blížícími se vánočními svátky jsme si připravili krátký pohled směrem k hokejbalistům, kteří reprezentují naši mládež. Z každé kategorie jsme vybrali jednoho brankáře, obránce a útočníka a předložili jsme jim krátký dotazník. Posledními na řadě jsou strážci brankoviště. Ondřej Kočka, Jakub Šlechta,
22.12.Vánoce našich mládežníků:
2. díl – obránci
Tomáš MajerPřed blížícími se vánočními svátky jsme si připravili krátký pohled směrem k hokejbalistům, kteří reprezentují naši mládež. Z každé kategorie jsme vybrali jednoho brankáře, obránce a útočníka a předložili jsme jim krátký dotazník. Druzí na řadě jsou obránci a čtveřice Jan Pavel Beneš, Lukáš Kopal, Jiří Fiala a Martin Šlechta.
21.12.Vánoce našich mládežníků:
1. díl – útočníci
Tomáš MajerPřed blížícími se vánočními svátky jsme si připravili krátký pohled směrem k hokejbalistům, kteří reprezentují naši mládež. Z každé kategorie jsme vybrali jednoho brankáře, obránce a útočníka a předložili jsme jim krátký dotazník. První na řadě jsou útočníci a čtveřice David Eichler, Jan Blahník, Jan Miksan a Vít Lokajíček.
10.12.Trenér A - týmu Michal Edl: Z podzimní části mám rozpačité pocityDominik RejtharPo čtrnácti dnech od konce podzimní části soutěže jsme zpovídali trenéra mečounů Michala Edla, který hodnotil podzimní část soutěže svého mužstva. Řeč byla nejen o výkonech plzeňského celku, ale také o tom, jak to vypadá s Michalem Průchou nebo Martinem Krchem, či o podivném nalosování letošní ročníku extraligy.
3.12.Věřím, že nám na jaře pomůže domácí prostředí, říká Jakub ŠmucerDominik RejtharBěhem podzimní části jste mohli v plzeňském dresu vídat i mladého obránce Jakuba Šmucera, který se během léta připojil k A - týmu mečounů. Na nějaký čas ho sice vyřadilo zranění ruky, ale přesto devatenáctiletý bek ukázal, že se postupně aklimatizoval extraligové úrovni.
30.11.Velkou roli hraje skvělý kolektiv, pochvaluje si atmosféru ve starším dorostu Richard HurtTomáš MajerStarším dorostencům se zatím velice daří, zatím neztratili ještě ani bod. Svůj podíl na tom má také šikovný Richard Hurt. Útočník malého vzrůstu, ale s náturou bojovníka a šikovnýma rukama, který potrápí nejednoho obránce soupeře. Čerstvě osmnáctiletý forward se postaral o vítězný gól v posledním zápase a již se těší na poslední duel podzimu.
26.11.Hodnocení víkendu: Závěr podzimu pro většinu týmů přinesl řadu zajímavých zápasůTomáš MajerPoslední listopadový víkend přinesl radost i zklamání. Radovali se starší dorostenci a mladší žáci, kteří stále nenašli soupeře, před kterým by se museli sklonit. Podzim uzavřeli výhrou také starší žáci. Přímou bitvu o bronzovou příčku naopak nezvládl A-tým a nedařilo se ani mladšímu dorostu. FOTO: Ivana Laiblová.
25.11.V bitvě o třetí místo exceloval ústecký Soukup a Plzeň tak odjíždí s nepořízenouUNL - PLZ 4:1, 12.kolo | Tomáš MajerPořádný náboj měl pro Plzeňany poslední zápas podzimu na ploše ústecké Elby. Ve hře byla totiž bronzová příčka v tabulce před zimní přestávkou. Tento souboj ale lépe zvládli domácí hokejbalisté, kteří zvítězili 4:1. Rozhodující se ukázala první desetiminutovka, v níž vstřelil čistý hattrick útočník Elby Lukáš Soukup.
24.11.Plzeň zakončí podzimní část na hřišti rozjeté ústecké Elby Dominik RejtharUteklo to jako voda. Podzimní část CROSSDOCK Extraligy tento víkend zamkne své dveře. Mečouni zakončí sérii tří zápasů na hřištích soupeřů na severu Čech, kde budou chtít určitě odehrát podobně povedené utkání proti Ústí jako před měsícem v domácím prostředí při dvacátých oslavách od prvního zisku titulu.
23.11.Řádný víkend Romana Poláčka: Pomoc týmu SD, brankářská anabáze a povedený zápas za MDTomáš MajerRoman Poláček druhým rokem nastupuje v kategorii mladšího dorostu, kde se již zařadil mezi lídry týmu. Svými výkony si také vysloužil nominaci na páteční zápas staršího dorostu. O pár hodin později navíc vychytal (!) páteční vítězství MD a o dva dny později pomohl další výhře důležitým gólem a proměněným pokusem v samostatných stříleních.
22.11.Vyslechl jsem si něco o dědkovi a už to jelo, směje se zkušený harcovník Stanislav KastnerDominik RejtharPřestože v kádru plzeňských hokejbalistů patří s přehledem k nejzralejším hráčům, aktuálně kroutí v sedmatřiceti letech po pauze svojí druhou sezonu v barvách mečounů. Ostřílený útočník či obránce Stanislav Kastner pokaždé nechá na hřišti všechno a rozhodně se nebojí jít ani do pěstní výměny názorů.
20.11.Hodnocení víkendu: Bod z dálného východu pro Áčko a pořádná nálož zápasů mládežeTomáš MajerPořádnou porci zápasů mají za sebou klubová družstva HBC Plzeň. Hned tři mládežnické týmy naskočily do akce o státním svátku a všechny jasně vyhrály. Áčko má bod ze Sudoměřic. Starší dorost porazil Dobřany, stejně tak mladší žáci. Mladší dorost zvítězil v nájezdech v Suchdolu. Naopak se nedařilo starším žákům.
Aktuální články

Nejstarší z Mečounů odešel...

Ve čtvrtek v pozdějších večerních hodinách náhle opustil řady plzeňských hokejbalistů i hokejistů Jiří Kurta. Jeho oddanost oběma sportům byla z pohledu dnešní doby těžko uvěřitelná. Tak jako zpráva o jeho skonu. Panu Kurtovi bylo v listopadu sedmdesát sedm let.

Zápasy
12.kolo | sobota 25.11.2017 | 14:00
Ústí n. Labem - HBC Plzeň
UNL PLZ
 
 
 
 
13.kolo | sobota 3.3.2018 | 11:00
Rakovník - HBC Plzeň
 
14.kolo | sobota 10.3.2018 | 16:00
HBC Plzeň - Kert Park Praha
 
15.kolo | sobota 17.3.2018 | 16:00
HBC Plzeň - Kladno
 
 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kert Park Praha 11 44:21 29
2. Kladno 11 63:21 27
3. Ústí n/L 12 31:31 20
4. Pardubice 12 30:34 19
5. Plzeň 12 31:32 17
6. Hradec Králové 12 37:39 17
7. Sudoměřice 12 25:33 17
8. Most 11 30:29 15
9. Letohrad 11 23:23 14
10. Rakovník 12 27:43 11
11. Kovo Praha 12 18:53 5
Hráči
Marek Švarc #22
Marek ŠVARC
Číslo dresu:   22
Narozen:   20.2.1995
Výška:   184 cm
Váha:   76 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2018 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál