Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

30.6.Juniorské MS v Sheffieldu hned s jedenácti PlzeňanyTomáš MajerJiž za necelý týden, konkrétně ve středu 6. července, odstartuje juniorský šampionát v anglickém Sheffieldu. V konečných výběrech reprezentačních trenérů figuruje hned 11 členů klubu HBC Plzeň. Deset hráčů doplnil trenér staršího dorostu Tomáš Semera.
20.6.Hokejbalisté přípravky a minipřípravky poctivě pokračovali ve své činnosti i v sezóně 2015/16Tomáš MajerKlub HBC Plzeň koncepčně pracuje s mládeží řadu let. Na západě Čech se zrodila spousta reprezentantů a do A-týmu se každým rokem zapracují odchovanci. Nicméně vše začíná prací s nejmladšími kategoriemi – přípravkou a minipřípravkou.
13.6.Pilsen Cup 2016 - West Coast projel Pilsen Cupem bez ztráty kytičkyDominik RejtharZávěrečný den třetího ročníku Pilsen Cupu rozhodl, že jeho vítězem se pro rok 2016 stanou hokejbalisté týmu West Coast Express. Kanadské mužstvo od pátku do neděle nepoznalo přemožitele a svoji dominanci potvrdilo i ve finále, kde po dramatickém závěru zdolalo i domácí HBC Plzeň. Třetí místo v turnaji získaly slovenské Gajary.
11.6.Pilsen Cup 2016 – sobota: Suverenita West Coast Express pokračuje, k finále mají blízko domácíJakub VaisV rámci sobotního programu Pilsen Cup se do turnaje zapojili i zbývající družstva a hokejbalové souboje v hale na Koštuce nabídly zajímavou podívanou s velkým množstvím branek. Jen hráči West Coast Express jich ve třech zápasech dali 24. Kanaďané mají na dosah účast ve finále, k tomu zatím mají blízko i domácí Plzeňané.
10.6.Pilsen Cup 2016 – pátek: Vítězně do turnaje vstoupili Gajary a West Coast ExpressTomáš MajerPrvní den nabídl pouze dva zápasy. Ovšem ukázal, že se diváci mají rohodně mají na co těšit! K vidění bylo mnoho krásných akcí a celkem 11 gólů. Vítězství si užili Gajary a kanadský West Coast Express. S rolí poražených se museli smířit Plzeň a Blatná. Weiden a Reprezentace U14 do turnaje vstoupí zítra.
8.6.Mladší žáci zakončili sezónu bronzovou medailí z prestižního Fair CupuTomáš MajerDružstvo mladších žáků Plzně se znovu zúčastnilo Fair Cupu. Pražský turnaj, který se odehrál v rozmezí tří dnů od 3. do 5. června, v hale na Jižním Městě nabídl skvělou podívanou. Vzhledem k neuspořádání republikového finále to byl pro Plzeňany vrchol povedené sezóny.
6.6.Pilsen Cup 2016 proběhne ve dnech 10. až 12. červnaMarek AdlerHokejbalová hala v Plzni na Košutce bude o víkendu 10. až 12. června 2016 hostit tradiční mládežnický turnaj Pilsen Cup. Šestice týmů složených z hráčů do patnácti let se nejprve střetne systémem každý s každým, v neděli jsou pak na programu utkání o páté, třetí a první místo. Turnajové prvenství z minulého roku budou obhajovat slovenští mladíci z Gajar.
2.6.Hodnocení víkendu: A-tým neprolomil finálové brány, konečné turnaje pro mládežTomáš MajerS posledním květnovým víkendem skončila hokejbalová soutěžní sezóna také pro poslední tři družstva klubu HBC Plzeň. Muži hostili v posledním zápase kladenský Alpiq. A podlehli mu 1:5, tudíž obsadili v letošním ročníku pěkné třetí místo. Konečné turnaje sehráli starší žáci a mladší dorost.
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Lukáš Hanuš #15
Lukáš HANUŠ
Číslo dresu:   15
Narozen:   18.9.1996
Výška:   189 cm
Váha:   91 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál