Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Pojďte zadarmo do kina!HBC Plzeň ve spolupráci se společností CineStar připravila soutěž pro diváky na oba dva semifinálové duely. Vítězové divácké soutěže si odnesou vždy dvě VIP poukázky do multikina CineStar v Plzni - Černicích.
26.4.Začátky utkáníPrvní utkání semifinálové série A-týmu odstartuje v košutecké hale v sobotu 1. května v 17 hodin. Druhý zápas je na programu v neděli v 10 hodin.
25.4.Výsledky 5. čtvrtfináleKladno - Karviná 9:1
Most - Ústí n/L 5:2
23.4.Namísto zápasu svatba!Díky tomu, že se čtvrtfinálová série extraligy protáhla ve dvou případech na pět utkání může se A tým sejít namísto hřiště na plzeňské radnici. Své ANO si řeknou kapitán týmu Martin Kadaně a Kateřina Křišťanová. Svatební obřad začíná v sobotu od 14:30.
21.4.Nominace U16 na MS 2010V nominaci výběru do 16 let pro červnové Mistrovství Světa v Mostě jsou i dva Plzeňáci. Mezi obránci si v reprezentačním dresu zahraje David Pospíšil a mezi forwardy obdržel pozvánku Marek Forejt. V týmu jsou také dva v Plzni hostující hrářči - Marek Švarc a Filip Lang.
19.4.Regionplzen.czZpravodajský server Regionplzen.cz přináší reportáž ze sobotního čtvrtfinálového utkání.
19.4.Reportáž na Plzen.czReportáž z utkání na Kertu si můžete přečíst také na Plzen.cz.
19.4.Oberwil v semifináleÚčastník Pilsen Cupu 2010 Oberwil Rebells je v semifinále play off švýcarské 1. ligy. Další týmy z Pilsen Cupu - Ružinov a Vrútky narazily ve čtrtfinále proti sobě. Stav série je vyrovnaný 2:2. Rozhodující zápas se odehraje ve Vrútkách.
18.4.Výsledky 4. čtvrtfináleKarviná - Kladno 1:7
Ústí n/L - Most 3:2
17.4.Výhra B-týmuPlzeňský B-tým zdolal v posledním kole základní části Vikingy z Karlových Varů těsně 5:4.
17.4.Zápasy dorostencůMladší dorostenci nestačili ani ve třetím utkání na Vsetín, když mu podlehli 3:10 a letošní sezóna pro ně skončila. Starší dorost naopak přehrál poměrem 3:1 Most a postoupil do semifinále.
17.4.Výsledky 3. čtvrtfináleKarviná - Kladno 6:2
Ústí n/L - Most 3:1
Vlašim - Hr. Králové 3:4
14.4.Donald na ballhockey.czNa balhockey.cz si můžete přečíst další Donaldův blog, ve kterém velmi podrobně komentuje své zážitky ze sobotního čtvrtfinálového utkání v Plzni.
12.4.Videoreportáž z utkáníReportáž z nedělního utkání A-týmu můžete shlédnout na Plzeňské televizi.
11.4.Výsledky 2. čtvrtfináleKladno - Karviná 4:0
Hr. Králové - Vlašim 4:2
Most - Ústí n/L 4:2
11.4.Zprávy o hokejbaluO čtvrtfinálových utkáních a-týmu informoval zpravodajský server Plzen.cz. Informace přinesl i web Regionplzen.cz.
11.4.Plzeňská televizePlzeňská televize přinášející zprávy z Plzně prostřednictvím internetu věnovala jednu ze svých reporáží sobotnímu duelu mezi Plzní a Kertem.
10.4.Výsledky 1. čtvrtfináleKladno - Karviná 2:4
Most - Ústí n/L 4:2
Hr. Králové - Vlašim 4:1
8.4.Český pohár na R1 ZAKNěkolik branek ze sobotního zápasu včetně jedné velmi kuriózní si můžete prohlédnout ve zpravodajství televize R1 ZAK na www.zak-tv.cz
7.4.Vstupné na play-offNa víkendové zápasy A-týmu ve čtvrtfinále play-off proti Kert Parku Praha bylo stanovené vstupné ve výši 30 Kč.
6.4.Zprávy o HBC PlzeňO pohárovém vítězství nad Mostem referovaly zpravodajské weby regionplzen.cz a plzen.cz.
4.4.Kemp U18Reprezentační výběr U18 sehrál v rámci svého plzeňského kempu o tomto víkendu utkání proti kombinované sestavě hráčů U18, plzeňského A-týmu a staršího dorostu. Zvítězil těsně 4:3. Hrálo se 4 x 15 minut hrubého času. Momentky z utkání najdete ve fotogalerii.
3.4.Finále Českého poháruFinále Českého poháru se letos odehraje za účasti čtyř týmů. Semifinálová klání rozhodla, že kromě Plzně jimi budou Kladno, Hradec Králové a Karviná.
2.4.Sestava pro pohárProti Mostu se v Českém poháru v sestavě opět objeví kapitán Martin Kadaně. Naopak znovu nenastoupí nemocný Marek Lendl a Petr Zeman, který je v trestu.
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Michal Galla #16
Michal GALLA
Číslo dresu:   16
Narozen:   7.5.2001
Výška:   174 cm
Váha:   57 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál