Víkend v hale přinesl tři výhry domácích celků

Plzeňská hala hostila o víkendu na konci ledna čtyři utkání. Ve třech se představili hráči HBC Škoda Plzeň a pokaždé úspěšně. Mladší dorostenci přehráli pražské Kovo, A-tým si poradil s Novým Strašecím a těsně porazil i reprezentaci U20. V neděli odpoledne pak Dobřany smetly Nové Strašecí.

Mladší dorost: HBC Škoda Plzeň - TJ Kovo Praha 6:5

Sobota 30. 1. 2010 - 14:00

Třetiny: 2:1, 1:3, 3:1

Fotografie z utkání

Plzeňští mladíci nastoupili v sestavě s několika staršími žáky. Po první třetině vedli 2:1, pak se však vývoj otočil, Kovo srovnalo hru a po dvou dějstvích dokonce vedlo. Vyrovnané utkání nakonec strhli na svou stranu domácí, v poslední minutě rozhodl o jejich výhře Marek Forejt.

A-tým: HBC Škoda Plzeň - HBC Nové Strašecí 9:0

Sobota 30. 1. 2010 - 18:30

Třetiny: 1:0, 4:0, 4:0

Fotografie | Statistiky

Hosté z Nového Strašecí udrželi s lídrem extraligy krok jen v první třetině, kdy zaznamenali i několik brankových příležitostí. Poté již dominovali hráči Plzně, kteří také díky hattricku Pavla Štulce zvítězili jasně 9:0. Čisté konto si připsal Petr Šulan.

A-tým: HBC Škoda Plzeň - reprezentace U20 7:6

Neděle 30. 1. 2010 - 10:00

Třetiny: 1:0, 3:3, 1:2, 2:1

Nedělní utkání bylo pro Plzeňské o hodně těžší než to sobotní. Proti početně silnějšímu soupeři neměli v utkání hraném na čtyři patnáctiminutovky lehkou roli. Přes řadu promarněných příležitostí ale vyhráli 7:6. Vítěznou trefu si připsal Petr Zeman. V brance Plzně se vedle Semery představila i dvojice Větrovský, Tomáš.

HBC Nové Strašecí - TJ Snack Dobřany 3:12

Neděle 31. 1. 2010 - 15:00

Třetiny: 1:4, 1:2, 1:6

Oslabený tým Nového Strašecí, který nastoupil do utkání pouze s jedenácti hráči, nemohl vzdorovat silnějšímu soupeři. Na rozdíl od soboty si alespoň připsal tři přesné zásahy, ale inkasoval celkem dvanáct branek. Za Dobřany třikrát skóroval Mikoláš, po dvou brankách zaznamenali Zrno, Kalina a Ježek.