17. kolo | neděle 17. 3. 2019 | 13:00

SK Suchdol nad Lužnicí

2:10 0:2, 1:5, 1:3

Branky a nahrávky: 26:40 Apfelthaler SH, 37:58 Marek (Landová) - 2:09 Svoboda (Deja, Pavlík), 13:30 Miksan (Král), 17:40 Král (Banýr), 18:49 Král (Deja, Zíka), 21:15 Král (Banýr, Pecka), 23:57 Deja (Svoboda, Blažekovič) SH, 27:37 Deja (Zíka, Svoboda) PP, 33:29 Zíka (Deja, Svoboda), 38:22 Deja (Blažekovič), 39:02 Miksan (Banýr, Pavlík). Rozhodčí: Prchlík, Novák. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 25. Střely na branku: 11:47. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1, 8:2, 10:2.
Neruda, Vrbka - Apfelthaler, Egner, Pavlík, Landová - Marek, Růžička, Střítecký, Šťastný, Krásová, Štrobl
Šlechta, Šubrt - Pecka, Pavlík, Blažekovič, Nádraský, Hanuš - Deja, Zíka, Svoboda, Banýr, Král, Miksan
Díky přístupu domácích se jednalo o jednoznačnou záležitost našeho týmu. Domácí bojovali jen několik minut a v těchto chvílích nás tradičně podržel Jakub Šlechta. V 1.třetině jsme skórovali jen dvakrát. Nejdříve po krásné přihrávce Matěje Deji na volného Járu Svobodu a ke konci třetiny se prosadil Honza Miksan.V této části jsme si vypracovali i další vyložené šance, ale na branku šlo jen 8 střel.
Další část zápasu už byla ne jednu branku a sice tu domácí. Domácí se za polovinu hřiště dostávali jen ojediněle a poměr střel 2:17 to jen dokazuje. Na naší straně začal úřadovat Dan Král a svým čistým hatrikem ukončil jakékoliv myšlenky domácích na zvrat. Ve 25.minutě dostal příležitost i náš druhý brankář Vašek Šubrt a naše brankové hody pokračovali. Ve druhé třetině ještě dvakrát skóroval Matěj Deja. Gól domácích při jejich oslabení změnu obrazu hry rozhodně neznamenal
Ve 3.třetině to bylo stejné jako v té druhé. Poměr střel 5:22 to opět dokládá. Naše góly zaznamenali Radek Zíka, Matěj Deja zkompletoval hatrik a desátou branku vsítil Honza Miksan. Soupeř opět jednou skóroval, ale výsledek 2:10 v náš prospěch byl jednoznačný.
Další západ nás čeká v Prachaticích už v pátek a tam lze předpokládat daleko houževnatějšího soupeře.