25. kolo | neděle 6. 5. 2018 | 14:00

10:0 3:0, 3:0, 4:0

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: 3:38 Deja (Miksan, Svoboda), 5:35 Chramosta (Pavlík, Klasna), 11:06 Chramosta (Klasna), 15:48 Pavlík (Zíka), 16:35 Klasna (Zíka, Pavlík), 18:35 Miksan (Svoboda), 34:19 Zíka (Klasna, Pavlík), 42:21 (Pavlík (Chramosta) SH, 43:00 Miksan (Holeček) SH, 44:26 Deja (Svoboda) SH.
Rozhodčí: Liška, Kokoška. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 3:0. Diváci: 54. Střely na branku: 49:10. Průběh utkání: 10:0.
Štípková - Holeček, Pecka, Horažďovský, Chramosta - Deja, Svoboda, Miksan, Pavlík, Zíka, Klasna, Hanuš, Kojzar, Jindra
Kvapil - Loukota, Košťál, Drachovský V. - Švábirt, Hronza, Matějková, Ryšlavý, Duba, Slabý
Při pohledu na tabulku měl být pro nás tento zápas jednoznačnou záležitostí, ale nastoupili jsme bez pěti opor a na začátku zápasu je stav vždy 0:0. Náš tým ale začal soustředěně. Někdy sice trochu vázla souhra nově sestavených útočných formací, ale i tak se nám v 1.třetině podařilo třikrát skórovat. Nejdříve se trefil po pěkné kombinaci Matěj Deja a následně dvakrát Tomáš Chramosta.
Zápas jsme ale měli pod kontrolou i v dalších částech utkání i když druhá polovina druhé třetiny byla z našeho pohledu nejméně povedená. V úvodu 2.třetiny se v rychlém sledu trefili "Dáňa" Pavlík, Filip Klasna a Honza Miksan a bylo definitivně rozhodnuto.
Třetí třetina se v podstatě jen dohrávala. Nejdříve se trefil Radek Zíka a zápas spěl pomalu ke svému konci. O další náboj se ale postaral náš soupeř, který se snažil alespoň jednou skórovat a při našem oslabení odvolal svého brankáře. Je pravda, že to byla jedna z mála příležitostí kdy mohl skórovat, protože na naši opět skvělou a po celé utkání soustředěnou brankářku Terezu Štípkovou šlo celkem jen 10 střel za zápas. Soupeř svou přesilovou hru 6:4 ovšem nezužitkoval, ale nám se do odkryté branky podařilo skórovat hned dvakrát. Nejdříve se z dálky trefil "Dáňa" Pavlík a chvilku po něm i Honza Miksan. Ale to ještě nebylo vše. V poslední minutě jsme hráli ještě jedno oslabení a po nejhezčí akci zápasu se v oslabení po skvělé přihrávce Járy Svobody trefil ještě jednou Matěj Deja.
Děkujeme opět našim skvělým fanouškům a teď už nás znovu čeká vedoucí Suchdol nad Lužnicí na jeho hřišti.