21. kolo | neděle 8. 4. 2018 | 14:00

6:2 4:0, 0:2, 2:0

TJ Snack Dobřany

Branky a nahrávky: 0:24 Svoboda (Galla), 1:41 Zíka, 3:53 Reiser (Svoboda), 5:52 Poláček (Deja), 35:18 Galla, 43:13 Fiala (Chramosta) PP - 16:19 Bárta (Princl, Matoušek) PP, Matoušek (Princl, Bárta).
Rozhodčí: Musil, Kalabza. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 58. Střely na branku: 22:19. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2.
Kojzar - Holeček, Fiala, Pecka, Chramosta, Horažďovský, Pavlík - Reiser, Svoboda, Galla, Miksan, Bouší, Poláček, Klasna, Deja, Zíka, Hanuš, Jindra
Brtník Jiří - Brtník Jan, Matoušek, Duchek A., Gawenda - Duchek T., Neumaier, Malotín, Reida, Bárta, Princl, Svoboda, Tiňtěra
Máme za sebou další těžký zápas s Dobřany a letos podruhé vítězný. Soupeř proti minulému zápasu s Kertem obměnil polovinu týmu a na hře to bylo znát.
Náš vstup do zápasu byl ale znovu jako uragán. Už ve 24. vteřině po nádherné přihrávce Michala Gally skóroval Jára Svoboda. A po 101 vteřinách už to bylo 2:0, když střela Romana Poláčka propadla za soupeřova gólmana a Radek Zíka byl na správném místě a míček dorazil do branky. A to nebylo ani zdaleka všechno. Neuběhli ani 4 minuty a tentokrát se Jára Svoboda chopil role nahrávače a skvěle mezi kruhy našel Marka Reisera a bylo to 3:0. A na konci 6.minuty už to bylo po přihrávce Matěje Deji a přesné střele Romana Poláčka 4:0!!! Tím se tedy náš brankostroj na chvíli zastavil, ale celá první třetina byla z našeho pohledu velice kvalitní a soupeř jen těžko zastavoval naše útoky.
Do druhé dějství nastoupil úplně jiný soupeř. Svou hrou si vynutil naše vyloučení a na začátku 2.třetiny svou první přesilovou hru využil. V této fázi utkání jsme byli často o krok pozadu a chyběl nám důraz v osobních soubojích. Vypracovali jsme si opět několik dobrých brankových příležitostí, ale před koncem 2.třetiny po zmatcích v našem obranném pásmu skóroval soupeř.
Třetí třetina ale už byla opět v naší režii. Trochu se přiostřilo, ale branky už padaly pouze do branky hostí. Nejprve se trefil Michal Galla a při přesilové hře2 minuty před konce uzavřel skóre přesnou střelou Jirka Fiala.
Jeden těžký zápas máme za sebou a další před sebou. Příští týden si zahrajeme doma o celkové druhé místo v naší skupině s Kertem. Děkujeme našim fanouškům za dnešní podporu a věříme, že příští týden naši herní pohodu potvrdíme.