Infobar:   14. - 16. června: Turnaj U15 Pilsen Cup 2019
 
 

Pilsen Cup 2016

Termín: 10. - 12. června 2016
Kategorie: U15 (hráči ročníků 2001 a 2002)
Účastníci: 1.EV Weiden, Česko U14, HBC Plzeň, L2hockey Gajary Flames, TJ Blatná Datels, West Coast Express

Systém

  • Základní skupina - tříbodový systém, může dojít k remíze
  • Zápasy o 1., 3., 5. místo - nemůže dojít k remíze, případně rozhodují samostatná střílení
  • 2x 15 minut (čistý čas), přestávka 5 minut

Rozpis utkání

Pátek 10. června

18:30 HBC Plzen – West Coast Express 1:3 (0:2, 1:1) on-line: CZ / EN zápis
19:45 L2hockey Gajary Flames - TJ Blatna Datels 6:1 (4:0, 2:1) on-line: CZ / EN zápis

Sobota 11. června

09:30 CZE U14 – West Coast Express 0:10 (0:4, 0:6) on-line: CZ / EN zápis
10:40 L2hockey Gajary Flames – HBC Plzen 0:1 (0:1, 0:0) on-line: CZ / EN zápis
11:50 TJ Blatna Datels – 1. EV Weiden 4:1 (3:0, 1:1) on-line: CZ / EN zápis
13:00 West Coast Express – L2hockey Gajary Flames 4:1 (1:1, 3:0) on-line: CZ / EN zápis
14:10 TJ Blatna Datels – CZE U14 2:7 (1:4, 1:3) on-line: CZ / EN zápis
15:30 HBC Plzen - 1. EV Weiden 6:2 (3:1, 3:1) on-line: CZ / EN zápis
16:40 L2hockey Gajary Flames - CZE U14 7:1 (2:0, 5:1) on-line: CZ / EN zápis
17:50 1. EV Weiden - West Coast Express 0:10 (0:6, 0:4)on-line: CZ / EN zápis
19:00 HBC Plzen – TJ Blatna Datels 3:1 (3:1, 0:0) on-line: CZ / EN zápis

Neděle 12. června

09:00 1. EV Weiden – CZE U14 0:5 (0:2, 0:3) on-line: CZ / EN zápis
10:10 West Coast Express - TJ Blatna Datels 4:0 (1:0, 3:0) on-line: CZ / EN zápis
11:20 L2hockey Gajary Flames - 1. EV Weiden 8:0 (6:0, 2:0) on-line: CZ / EN zápis
12:30 CZE U14 – HBC Plzen 0:4 (0:3, 0:1) on-line: CZ / EN zápis
14:00 O 5. místo: TJ Blatna Datels - 1. EV Weiden 3:2 (3:1, 0:1) on-line: CZ / EN zápis
15:15 O 3. místo: L2hockey Gajary Flames - CZE U14 3:2 (2:1, 1:1) on-line: CZ / EN zápis
16:30 Finále: West Coast Express - HBC Plzen 3:1 (1:0, 2:1) on-line: CZ / EN zápis

Tabulka základní skupiny

1. West Coast Express      5  0  0  31:2   10
2. HBC Plzen               4  0  1  15:6    8
3. L2hockey Gajary Flames  3  0  2  22:7    6
4. CZE U14                 2  0  3  13:23   4
5. TJ Blatná Datels        1  0  4   8:21   2
6. EV Weiden               0  0  5   3:33   0

Konečné pořadí

1. West Coast Express
2. HBC Plzen
3. L2hockey Gajary Flames
4. CZE U14
5. TJ Blatná Datels
6. EV Weiden

Individuální ocenění

Nejlepší hráči:
West Coast Express - Trevor OReilly
HBC Plzen - Roman Poláček
L2hockey Gajary Flames - Marco Tomkovič
CZE U14 - David Tušl
TJ Blatná Datels - David Braun
1. EV Weiden - Luca Schultes

Nejproduktivnější hráč: Adam Pavelka (GAJ)
Nejužitečnější hráč: Zackery Whittaker (WCE)

All-stars team:
Brankář - Samuel Cigánik (GAJ)
Obránci - Tyler Slavin (WCE), Dominik Tichý (CZE)
Útočníci - David Braun (BLA), Marek Reiser (PLZ), Cole Moffat (WCE)

Aktuální články

Každé cvičení mělo něco do sebe, chválí hokejbalový kemp dorostenec Tomáš Krejčí

Přes padesát mladých hokejbalistů absolvovalo minulý týden pětidenní kemp pod vedením trenérů HBC Plzeň a LZ hokejové školy. Vyjma hokejbalistů nosící na dresu mečouna se kempu zúčastnili také hráči z Třemošné, Horní Břízy, Blovic či Stříbra. Mezi nejzkušenější patřil obránce Tomáš Krejčí, který se v červnu zúčastnil Světového poháru.

Zápasy
SF3 | sobota 4.5.2019 | 16:00
HBC Plzeň - Kladno
PLZ KLA
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kert Park Praha 22 103:50 55
2. Kladno 22 93:43 49
3. Plzeň 22 66:42 43
4. Letohrad 22 65:34 40
5. Pardubice 22 86:63 40
6. Hradec Králové 22 60:63 36
7. Ústí n/L 22 53:72 29
8. Karviná 22 74:77 26
9. Kovo Praha 22 49:78 26
10. Most 22 60:76 23
11. Sudoměřice 22 52:70 23
12. Rakovník 22 34:127 6
Hráči
Marek Forejt #27
Marek FOREJT
Číslo dresu:   27
Narozen:   12.8.1994
Výška:   179 cm
Váha:   100 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2019 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál