Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

SF2: Zlepšený výkon výhru ani vstřelený gól nepřinesl

SF2: Zlepšený výkon výhru ani vstřelený gól nepřinesl Druhé semifinále na Kladně přineslo zlepšenou hru plzeňského celku, který několikrát zatopil domácí obraně v čele s Jirotkou. Nebylo to ovšem nic platné, jelikož dostat míček za brankovou čáru se mečounům nepodařilo. Utkání rozhodly dvě branky mladíka Procházky, které rozhodly o druhém bodu pro Kladno.

 
 
28.04.2019 | Tomáš Majer
SF2, neděle 28.4.2019
Kladno - HBC Plzeň  2:0  (1:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Procházka (Kohout), 26. Procházka (Dědič, Štěpáník).
Rozhodčí: Danylec, Pečený. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 183. Střely na branku: 20:13. Průběh utkání: 2:0.
Kladno: Jirotka (Hájek) – Pospíšil, Hrabár, Pliml, Haisman, Dědič, Soukup, Novák – Špaček, Pražák, Prokop, Schnaubelt, Barnošák, Šícha, Kohout, Procházka, Štěpáník, Hnízdil, Kamenář, Eitler
HBC Plzeň: Návara (Kráčina) – O. Benedikt, Polívka, Kavalír, Kastner, Vodrážka, Hanuš, Pokorný, Šmucer – Roušal, J. Benedikt, Malý, Kunzmann, Švarc, Vobruba, Forejt, Pejchar, Valenta, Pavlečka, Majer, Lang.

Komentář k zápasu

Hned úvodní střídání Plzně dalo zapomenout na mdlý výkon z druhé poloviny prvního duelu. Mečouni začali aktivně a Jirotka se musel mít na pozoru před duem Jiří Benedikt – Roušal. Na druhé straně vyslal nenápadnou střelu z poloviny hřiště Dědič a rozezvučel břevno! Ještě větší šanci pak měl Schnaubelt, který tváří v tvář Návarovi přetáhl bekhendový blafák.

Ačkoliv příliš střel na branku úvodní část nenabídla, prakticky vždy se jednalo o nebezpečné situace. Jako při dorážce Roušala, který si našel odražený balonek od zadního mantinelu. Jirotka ale místo u tyče nenechal. Kladenští posléze hráli přesilovou hru, v níž vypálil zleva Pospíšil a Návara skvělým přesunem vyškrábl míček mimo tři tyče. Minutu nato ale už Alpiq slavil úvodní trefu. Jaroslav Procházka poslal míček na branku z pravé strany, který se přes clonící hráče zastavil až v síti.

Na začátku druhé třetiny si početní výhodu vyzkoušeli také hosté, k vážnějšímu ohrožení branky se nedostali. Po ubráněném oslabení se na kladenské straně utrhl Štěpáník a opět byl k vidění samostatný únik, Návara ale podržel svůj tým. Domácí byli za aktivní hru odměněni přesilovou hrou, tentokrát to ale byli mečouni, kdo skvěle bránil oslabení. Forejt po návratu z trestné lavice navíc našel volného Polívku, jehož střela protáhla Jirotku.

Hra měla obecně spád a minimálně se přerušovalo. Do kabin šli Plzeňané s dvoubrankovou ztrátou. Jaroslav Procházka byl v 26. minutě před nejaktivnější po Dědičově střele a nadvakrát dorazil míček za Návarova záda.

Ve třetí třetině se nadále hrál svižný hokejbal nahoru-dolu. Diváci viděli řadu osobních soubojů, zejména v první polovině závěrečné patnáctiminutovky. Vzruch přinesla půl minuty dlouhá přesilovka Plzně, kde nebezpečně pálili Švarc s Jiřím Benediktem. V závěru zápasu se pak sami mečouni bránili oslabení a v závěrečné minutě, při hře pět na pět museli svádět opět mnoho osobních soubojů, takže nedošlo ani na závěrečnou power-play. Série se přesouvá do Plzně, kde mečouni budou odvracet konec sezóny.

Fotografie ze zápasu

 
 
 
 
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
David Štípek #7
David ŠTÍPEK
Číslo dresu:   7
Narozen:   27.9.2000
Výška:   184 cm
Váha:   83 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál