Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

SF1: Nepovedená druhá třetina zhatila šance na vítězství. První bod má Kladno

SF1: Nepovedená druhá třetina zhatila šance na vítězství. První bod má Kladno Úvodní duel semifinále se mečounům nevydařil podle představ. Po bezbrankové první části v té následující hned třikrát inkasovali a Kladno tak získalo velikou výhodu, které se ve zbytku duelu nijak nevzdalo a naopak přidalo čtvrtý gól. Plzeňané na brankáře Jirotku nenašli recept ani jednou a složit reparát mohou hned zítra od 11 hodin.

 
 
27.04.2019 | Tomáš Majer
SF1, sobota 27.4.2019
Kladno - HBC Plzeň  4:0  (0:0, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Pospíšil (Pražák), 27. Schnaubelt (Barnošák), 29. Haisman, 41. Soukup (Barnošák).
Rozhodčí: Havelka, Vrba. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 24:14. Průběh utkání: 4:0.
Kladno: Jirotka (Hájek) – Pospíšil, Hrabár, Pliml, Haisman, Dědič, Soukup, Novák, Špaček, Pražák, Schnaubelt, Barnošák, Šick, Procházka, Kohout, Štěpáník, Eitler, Kamenář, Hnízdil.
HBC Plzeň: Návara (Kráčina) - Benedikt O., Polívka, Vodrážka, Kastner, Hanuš, Kavalír, Pokorný, Šmucer - Roušal, Benedikt J., Malý, Kunzmann, Švarc, Vobruba, Forejt, Pejchar, Valenta, Majer, Pavlečka, Lang.

Komentář k zápasu

Úvod zápasu nabídl taktickou bitvu. Podle očekávání se hrálo především z pevných obran a oba týmy zastavovali soupeře ve středním pásmu. Ojedinělé okénko v plzeňské obraně mohl potrestat Barnošák, který se z ničeho nic objevil v mezikruží, trefil ale pouze tyč Návarovy branky. Plzeňské střely se kladenským dařilo blokovat. Diváci celkem v první třetině viděli devět pokusů na branku, šest na domácí straně, tři na té hostující.

Jednadvacet sekund po začátku druhé části za Návarova záda prolétla střela Jana Pospíšila zpoza modré a Alpiq vedl. Mečouni pak dostali k dispozici dvě přesilové hry. Vyjma střely Jiřího Benedikta po vhazování si ale nevypracovali téměř žádnou příležitost k ohrožení Jirotky. To Plzeň dvojnásobně mrzelo v 27. minutě, kdy Barnošák odstavil dvojici bránících hráčů a posunul míček na Milana Schaubelta, který prostřelil Návaru z vrcholu kruhu.

Bohužel to nebylo vše, co si Alpiq pro mečouny přichystal. Jakub Haisman o dvě minuty déle nabral rychlost ve středním pásmu, obešel bránícího protihráče a svoji akci zakončil úspěšnou střelou mezi betony – 3:0.

Důležitější dění ve třetí třetině načalo plzeňské vyloučení, hosté oslabení ale odehráli na výbornou a sami vykoledovali faul. V následné minutu a půl dlouhé přesilovce ale korekce skóre nepřišla. Náznaky šancí pak proběhly při několika střídáních, kladenští však pozorně bránili. A když ne, o slovo se přihlásil Jirotka, který vytěsnil Roušalovu nebezpečnou střelu z otočky z mezikruží.

Pod závěrečnou trefou je podepsán Radek Soukup. Kladenští dlouho drželi balonek v signalizované výhodě, na modré pak dostal nabito tento obránce a míček trefil nešťastně hůl Ondřeje Benedikta, až skončil v brance. Zbytek zápasu si Kladno pohlídalo, mečouni musejí na nepovedený zápas zapomenout a v neděli zabojovat o první vítězství v sérii.

Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Vít Lokajíček #25
Vít LOKAJÍČEK
Číslo dresu:   25
Narozen:   25.7.1999
Výška:   174 cm
Váha:   78 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál