Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

ČF3: První mečbol mečouni nevyužiji. Uspějí v neděli?

ČF3: První mečbol mečouni nevyužiji. Uspějí v neděli? Čtvrtfinálová série s Hradcem Králové se přesunula tento víkend na východ Čech. Třetí měření sil zvládli lépe Východočeši, kterým výrazně pomohly dva slepené góly během druhé třetiny. Vynutili si tím i čtvrtý zápas, který se odehraje v neděli od 11:00. Mečounům stále chybí jedno vítězství k postupu do semifinále.

 
 
13.04.2019 | Dominik Rejthar
ČF3, sobota 13.4.2019
Hradec Králové - HBC Plzeň  5:3  (2:0, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 10. Lux (Hrabica, Šimek), 13. Lux (Tesař), 28. Fišer (Král), 28. Černý (Král), 45. Lux – 16. Roušal, 26. Švarc, 42. Kastner (Roušal).
Rozhodčí: Havelka, Vrba. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 5:3.
Hradec Králové: Brykner (Vaněk) – Doležal, Hrabica, Fanderlík, Jiřík, Škoda, Šimek, Hrubý, Svoboda, Novák, Šimůnek, Lux, Šedivý, Fišer, Tesař, Běloušek, Černý, Král
HBC Plzeň: Kráčina (od 28. Návara) – Benedikt, Hanuš, Vodrážka, Kastner, Kavalír, Šmucer, Pokorný, Pavlečka, Roušal, Benedikt, Malý, Kunzmann, Švarc, Vobruba, Polívka, Pejchar, Valenta, Forejt, Majer, Lang

Komentář k zápasu

Nečekanou výhodu nabídl domácí Hradec hostujícímu celku hned po několika sekundách hry. Ondřej Lux zasáhl plzeňského hráče po šesti vteřinách vysokou holí a mečouni měli k dispozici čtyřminutovou početní výhodu. Západočechům však dlouhá přesilovka příliš vhod nepřišla. Gólmana Bryknera příliš neohrozili a naopak sami posléze po vyloučení Kavalíra inkasovali. Balonek se od blokujícího plzeňského hráče odrazil přesně k Ondřeji Luxovi, který pohotově zakončil.

Na hradecké straně bylo brzy ještě veseleji. Východočeši využili možnost lobu, jenž zcela překvapil Západočechy, vznikla nezvyklá situace dvou hráčů na gólmana Kráčinu, kterou domácí nepohrdli. Ondřej Lux si vyměnil míček s Tesařem a prvně jmenovaný se nemýlil. Po pauze se mečouni probudili a dali o sobě ihned gólově vědět. Adam Roušal obelstil dva protihráče, následně ustál těžký souboj a z mezikruží prostřelil Bryknera.

Hosté pokračovali v tlaku a zasypávali střelami hradeckého strážce svatyně, Ujala se ale jen jediný pokus, když ukrytá střela Marka Švarce skončila za zády Bryknera. Domácí si nicméně brzy vzali vedení zpět. Přečíslení tři na dva střelou mezi betony zakončil Jan Fišer. Uběhlo jedenáct vteřin a domácí vedli opět o dvě trefy. Daniel Černý se obtočil okolo klece a s nechtěnou pomocí gólmana Kráčiny dostal balon za brankovou čáru.

Do plzeňské svatyně se následně přemístil druhý gólman Návara. Po změně stran se začala více zaplňovat trestná lavice. Plzeňané se nemohli dostat do tlaku a tempa a teprve až čtyři minuty před koncem třetí části vykřesali naději. V přesilovce umocněnou odvoláním gólmana Návary skóroval z blízkosti dorážející Stanislav Kastner. Poslední slovo ale měl Hradec. Domácí se ubránili a navrch Ondřej Lux završil střelou do prázdné klece hattrick.

Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Lukáš Hanuš #15
Lukáš HANUŠ
Číslo dresu:   15
Narozen:   18.9.1996
Výška:   189 cm
Váha:   91 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál