19. kolo | sobota 30. 3. 2019 | 14:00

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

3:11 1:5, 1:3, 1:3

Branky a nahrávky: 8:08 Macků (Švábirt), 15:45 Krejzar (Hronza), 44:22 Švábirt (Slabý) - 3:27 Svoboda (Deja, Nádraský), 4:05 Polák (Deja, Nádraský), 4:37 Miksan (Pavelka, Pavlík), 8:45 Pecka, 10:51 Svoboda (Deja, Polák), 20:05 Svoboda (Miksan), 26:11 Deja (Svoboda, Miksan), 27:49 Svoboda (Miksan), 35:00 Banýr (Hanuš) PP, 39:21 Miksan (Svoboda) PP, 42:07 Nádraský (Svoboda, Deja). Rozhodčí: Daněk, Radil. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:2. V oslabení: . Diváci: 27. Střely na branku: 10:42. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:11, 3:11.
Ryšlavý - Hronza, Duba, Slabý, Švábirt - Macků, Krejzar, Grausan, Škarda
Šubrt - Pecka, Nádraský, Pavlík, Šlechta, Hanuš, Kanta - Polák, Deja, Svoboda, Pavelka, Miksan, Kopal, Banýr, Zíka, Radová
Máme za sebou třetí zápas na jihu Čech a vezeme si opět vítězství o 8 branek. Domácí měli k dispozici pouze 8 hráčů do pole a tak po 5 minutách hry bylo za stavu 3:0 v náš prospěch utkání prakticky rozhodnuto. Domácí se před našeho brankáře Vaška Šubrta dostávali jen výjimečně, ale přesto se jim v každé třetině podařilo jednou skórovat. V naší sestavě se objevilo několik nováčků a nově sestavené útoky a obrany se v některých momentech zápasu na hřišti hledali. Skóre ale v náš prospěch průběžně narůstalo a někdy i po velice pohledných kombinacích na zcela volné střelce před prázdnou brankou. Už během zápasu byl prostor na vyzkoušení si různých herních situací a v závěru jsme si i úspěšně vyzkoušeli přesilovku 5:3.
Teď nás ale čeká série 6 utkání ve kterých se rozhodne o našem umístění v konečné tabulce. A hned tuto neděli se po utkání A-týmu utkáme v naší hale s týmem z Ústí na Labem, který stále bojuje o 4.místo v naší skupině. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit.