12. kolo | neděle 18. 11. 2018 | 11:00

9:3 0:1, 5:1, 4:1

TJ Kovo Praha

Branky a nahrávky: 16:01 Kopal (Svoboda, Pavlík), 17:27 Miksan (Svoboda), 20:47 Miksan (Deja) PP, 23:13 Zíka (Svoboda, Deja), 27:24 Banýr SH, 30:59 Deja (Svoboda, Miksan), 35:11 Deja (Banýr), 39:51 Banýr (Pavlík), 43:28 Král (Svoboda) - 1:32 Fluxa (Petrášek), 28:48 Chramosta, 33:18 Chramosta (Jizba) SH. Rozhodčí: Liška, Gráca. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 32. Střely na branku: 43:20. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2, 6:2, 6:3, 9:3.
Šlechta, Šubrt - Pecka, Pavlík, Nádraský, Horažďovský, Šik - Svoboda, Miksan, Deja, Sýkora, Zíka, Banýr, Král, Kopal
Plaho - Kabát, Fluxa, Petrášek, Schönfeld, Kubát, Stejskal, Chramosta, Drobník, Vyšata, Jizba
Máme za sebou zápas 12. kola a slavíme 10 vítězství, které se ale nerodilo lehce. Po vlažné rozcvičce jsme si v 1.třetině vytvořili spoustu šancí a několik i vyložených, ale pokaždé tomu něco chybělo a hostující brankář se opravdu činil. Zato soupeř se činil a klidně po patnácti minutách mohl být stav 0:3! Naše chyby v obraně, ale hosté potrestali jen jednou a tak byl stav po 1.třetině 0:1.
V šatně ale kluky probudil trenér Michal Edl a 2.třetina byla mnohem lepší. Během 3.minut jsme po brankách Lukáše Kopala a Honzy Miksana šli do vedení a další branky na sebe nenechali dlouho čekat. V přesilové hře přidal svou druhou branku Honza Miksan, další branku přidal Radek Zíka a povedenou 2.třetinu z naší strany zakončil v našem oslabení Lukáš Banýr. Soupeř ještě snížil, když střídajícímu Vaškovi Šubrtovi smolně vypadl míček přímo na hokejku soupeře a ten jen zasunul do prázdné branky.
Třetí třetina začala krásnou kombinací prvního útoku na jejímž konci stál Matěj Deja. Matěj Přidal o 4 minuty později svou druhou branku. Za další 4 minuty přidal svou druhou branku i Lukáš Banýr a skóre zápasu uzavřel Dan Král.
Nerad chválím jednotlivce, protože jsme tým, ale chtěl bych zmínit 5 asistencí Járy Svobody v dnešním zápase. Přesně nacházel nabíhající spoluhráče, kteří skórovali téměř do prázdné branky.
Příští týden nás čeká poslední podzimní venkovní zápas. Jedeme do Rakovníku, který nás doma potrápil a v prodloužení vyhrál. Máme tedy co napravovat.