8. kolo | neděle 21. 10. 2018 | 14:00

10:2 4:0, 2:0, 4:2

SK Suchdol nad Lužnicí

Branky a nahrávky: 6:18 Král (Kopal), 9:59 Miksan (Pavlík) PP, 13:37 Soukup (Hanuš), 14:54 Král (Krejčí), 18:42 Kopal (Radová, Pavlík), 27:04 Soukup (Deja), 37:30 Pavlík (Nádraský), 37:40 Zíka (Banýr, Deja), 40:06 Radová Sýkora, Pavlík), 41:01 Miksan (Deja) PP - 40:13 Apfelthaler, 43:18 Apfelthaler (Landová). Rozhodčí: Jonák, Soukup. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. V oslabení: . Diváci: 37. Střely na branku: 34:8. Průběh utkání: 9:0, 9:1, 10:1, 10:2.
Bauš, Šubrt - Pecka, Pavlík, Nádraský, Horažďovský, Hanuš, Krejčí - Miksan, Sýkora, Zíka, Deja, Banýr, Soukup, Radová, Král, Kopal, Šlechta
Neruda - Apfelthaler, Štrobl, Šťastný - Pavlík, Landová, Čobr, Egner, Kotrč, Marek, Vrbka
Dnešní zápas byl vyrovnaný jen několik minut a od naší první branky v 7. minutě už to byla jednoznačná záležitost. Hosté přijeli s 10 hráči do pole a proti našim třem kompletním formacím jim brzy došel dech. Ve 2.třetině dokonce Ondra Bauš nemusel čelit žádné střele na naši branku. Na naší branku šlo za celý zápas jen 8 střel a nebýt laxnějšího přístupu v posledních 5 minutách, tak jsme vyhráli s nulou. Nicméně jsme měli hned tři dvougólové střelce, když se dvakrát technicky trefil Dan Král, v přesilových hrách trefovali šibenice Honza Miksan a tvrdými střelami se prosazoval Dominik Soukup. A když se přidal i premiérovou trefou v dorostenecké kategorii Lukáš Kopal, od modré přesnou střelou Dáňa Pavlík a střelou mezi kruhy skórující Míša Radová a Radek Zíka a byla z toho desítka.
V pátek 26.10. od 18 hodin uzavřeme první třetinu soutěže a čeká nás bezesporu daleko těžší soupeř z Prachatic.