23. kolo | neděle 22. 4. 2018 | 14:00

13:0 1:0, 7:0, 5:0

TJ Kovo Praha

Branky a nahrávky: 8:47 Chramosta (Miksan), 17:48 Miksan (Reiser, Chramosta) PP, 21:55 Poláček (Deja), 22:05 Miksan (Poláček), 24:49 Reiser (Radová, Zíka), 25:52 Galla (Chramosta, Svoboda), 26:04 Klasna (Miksan), 29:45 Radová (Hanuš, Miksan) PP, 30:28 Svoboda (Galla), 39:39 Poláček (Svoboda, Reiser) PP, 41:39 Svoboda (Galla, Reiser) PP, 43:29 Hanuš (Radová, Blažekovič) PP, 43:53 Klasna (Miksan, Chramosta).
Rozhodčí: Jonák, Soukup. Vyloučení: 3:6. Využití: 5:0. V oslabení: . Diváci: 36. Střely na branku: 38:8. Průběh utkání: 13:0.
Štípková (Kojzar) - Fiala, Pecka, Chramosta, Horažďovský, Pavlík - Reiser, Svoboda, Galla, Miksan, Bouší, Poláček, Klasna, Deja, Zíka, Hanuš, Jindra, Blažekovič, Radová
Blaho - Solar, Zámečník J., Vondráček - Kubát, Schubert, Stejskal, Lachman, Paleček, Zámečník T.
Po nevydařeném utkání s Kertem to v první třetině nebylo lehké utkání. Soupeř hrál aktivně a přes naši jasnou převahu se nám nedařilo skórovat. Jediný gól vstřelil v 9.minutě po skvělém blafáku Tomáš Chramosta. Důležitá v této třetině byla ale i hra dozadu, kdy se soupeř snažil napadat a při každé příležitosti se tlačit dopředu. Naše obrana v čele s Terezou Štípkovou v brance, ale fungovala skvěle a dovolila v 1. třetině jen jednu nebezpečnější střelu.
Druhá třetina se už opět podobala naší jarní jízdě, když nejprve v 18.minutě při přesilové hře krásnou střelou skóroval Honza Miksan, ale to byl jen předkrm gólových hodů od 22. do 27.minuty. To se nám po brankách Romana Poláčka, znovu Honzy Miksana (tyto branky dělilo jen 10 vteřin), Marka Reisera, Michala Gally a Filipa Klasny (poslední dvě branky dělilo jen 12 vteřin) byl stav najednou 7:0. A to se ještě 15 vteřin před koncem 2.třetiny trefila Míša Radová při přesilové hře po krásné přihrávce Honzy Miksana.
Třetí třetina začala jak skončila ta druhá. Hned při prvním střídání po 28 vteřinách skóroval Jára Svoboda. Nestíhající soupeř často fauloval a další brankostroj spustila 5 minutová přesilová hra, kdy se nám podařilo po brankách Romana Poláčka, Járy Svobody a Míry Hanuše zvýšit vedení již na 12:0. Gólovou tečku za vydařeným zápasem udělal Filip Klasna.
Soupeř měl šanci skórovat jen při našich oslabeních, ale všechny ošemetné situace se svým klidem dokázala bez problému vyřešit opět skvělá Tereza Štípková a tak se jí i celému týmu povedl další zápas bez obdržené branky. Na jaře již popáté.
A děkujeme opět našim skvělým fanouškům za jejich podporu.
Teď nás čeká páteční zápas v Prachaticích.