22. kolo | neděle 15. 4. 2018 | 14:00

1:4 0:1, 1:0, 0:3

HC Kert Park Praha

Branky a nahrávky:27:07 Reiser (Svoboda, Poláček) PP - 10:30 Suchánek (Charbuský), 38:25 Suchánek (Skorčík, Hrdlička) PP, 42:22 Kovarník (Jizba) PP, 43:42 Jágr PP.
Rozhodčí: . Vyloučení: 6:5. Využití: 1:3. V oslabení: . Diváci: 61. Střely na branku: 28:15. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 3:1.
Kojzar - Holeček, Fiala, Pecka, Chramosta, Horažďovský, Pavlík - Reiser, Svoboda, Galla, Miksan, Bouší, Poláček, Klasna, Deja, Zíka, Hanuš, Jindra
Šach (Valachy) - Skorčík, Hrdlička, Kovarník, Charbuský - Suchánek, Jágr, Jizba M., Kos, Mika
Stalo se, na jaře jsme poprvé prohráli. Dali jsme jen jeden gól v 28.minutě po krásné přesilovkové kombinaci Roman Poláček, Jára Svoboda a mezi kruhy střílející Marek Raiser, ale to bylo tentokrát z naší strany vše. Tímto gólem jsem vyrovnávali na 1:1, když soupeř vedl gólem z 1.třetiny 1:0. Druhá třetina byla z naší strany asi nejlepší, když jsme soupeře přestříleli 11:1. V zápase jsme byli aktivnější a soupeř často jen vyhazoval přes celé hřiště, ale vyložené šance jsme si vypracovávali jen sporadicky. O výsledku rozhodly až 3 branky v posledních 7 minutách při našich oslabeních.
Přesně, jak jsem začínal - stalo se, ale soutěž ještě neskončila a čekají nás další zápasy. Tak se pojďme vrátit na vítěznou vlnu hned příštím neděli proti KOVO Praha.