17. kolo | neděle 11. 3. 2018 | 14:00

13:1 8:0, 2:0, 3:1

HBC Prachatice

Branky a nahrávky: 3:23 Bouší (Poláček, Blahník), 4:16 Reiser (Svoboda), 4:38 Bouší (Chramosta), 6:19 Chramosta (Bouší), 7:02 Zíka, 10:09 Poláček (Bouší, Chramosta), 14:03 Galla (Reiser, Svoboda) PP, 14:47 Fiala (Svoboda, Reiser), 17:03 Poláček (Bouší, Chramosta), 26:19 Miksan (Holeček) SH, 36:10 Galla (Reiser, Holeček) SH, 39:42 Poláček (Svoboda, Reiser) PP, 40:54 Zíka (Bouší, Pavlík) - Čertík (Rek).
Rozhodčí: Kalabza, Jonák. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 38. Střely na branku: 49:15. Průběh utkání: 13:0, 13:1.
Kojzar - Holeček, Fiala, Pecka, Pavlík, Chramosta - Galla, Reiser, Svoboda, Poláček, Klasna, Miksan, Bouší, Hanuš, Blahník, Zíka, Deja
Dudla - Hudeck, Keresteš, Mašek, Šilhán - Sedláček, Čertík, Rek, Zimandl, Lácha, Pegley, Binka
První jarní domácí zápas ukázal u našeho družstva chuť hrát. Už druhá střídání znamenala první góly, které rozhodli o osudu utkání už v prvních sedmi minutách. V tu chvíli na byl stav 5:0 po 2 brankách Standy Boušího a jedné Marka Reisera, Tomáše Chramosty a Radka Zíky. Byli jsme lepší ve všech činnostech a soupeř se na naši půlku dostával jen sporadicky a spíše jen vyhazoval ze svého obranného pásma. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat a tak po brankách Romana Poláčka, Michala Gally v přesilovce a na závěr i Jirky Fialy byl stav 8:0 po 1.třetině.
Ve druhé třetině naše převaha trvala a soupeř na naši branku vystřelil pouze jednou proti našim 13 pokusům. Z nich se ujala střela Romana Poláčka a dokonce v oslabení od Honzy Miksana.
Ve 3.třetině se pouze dohrávalo a trochu se přiostřilo. Nám se podařilo skórovat v oslabení Michalem Gallou, při přesilové hře Romanem Poláčkem a účet na naší straně uzavřel Radek Zíka. Soupeři se nakonec z ojedinělého útoku při hře 4 na 4 podařilo vstřelit minutu před koncem čestný gól.
Děkujeme všem našim fanouškům, kteří nás v průběhu utkání povzbuzovali a snad se s námi dnes dobře bavili.
Příští týden jedeme na hřiště Jindřichova Hradce a za 14 dnů nás doma čeká vedoucí Suchdol nad Lužnicí.