8. kolo | čtvrtek 26. 10. 2017 | 16:30

4:0 1:0, 3:0, 0:0

HC Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 9:42 Bouší (Miksan, Chramosta), 19:12 Miksan (Galla), 20:52 Bouší (Galla, Reiser) PP, 23:01 Miksan (Klasna). Rozhodčí: Škrobák M., Škrobák P. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: . Diváci: 60. Střely na branku: 26:17. Průběh utkání: 4:0.
Kojzar (Štípková) - Holeček, Fiala, Pavlík, Chramosta, Pecka - Reiser, Poláček, Galla, Klasna, Miksan, Bouší, Svoboda, Deja, Hanuš, Radová, Blažekovičová
Šach, Valachy - Jizba D., Hrdlička, Charbuský, Drha, Vrabec, Herzigová, Suchánek, Jizba M., Kovarník, Sedlák, Mika, Manhartová, Kos
Tradiční soupeř, ale netradiční průběh.

První třetina přitom byla velice vyrovnaná a dokazuje to i poměr střel na branku 9:9. Šance na skórování měla obě družstva a nás v několika situacích musel podržet skvělý Libor Kojzar. Jediným rozdílem byla branka v 10. minutě, kde se nám podařilo skórovat po střele Honzy Miksana a důrazné dorážce Standy Boušího. S gólem přišlo uklidnění a když jsme vedení udrželi do první přestávky, tak přišel zlom v utkání. Od začátku druhé třetiny jsme byli jasně lepší. Soupeř s námi nestíhal běhat. Nám se dařila rozehrávka a připravovali jsme si střelecké pozice. A naše převaha se projevila i brankově. Nejprve v 19.minutě po krásné přihrávce Michala Gally do prázdné branky skóroval Honza Miksan. V přesilové hře ve 21.minutě přidal svou druhou branku Standa Bouší, kterého po seběhnutí mezi kruhy našel přesnou přihrávkou opět Michal Galla. Povedenou čtyřminutovku zakončil svou druhou brankou opět Honza Miksan po přihrávce Filipa Klasny. Soupeř se sice ještě snažil hlavně v přesilových hrách na konci 2. a začátku 3. třetinu alespoň vstřelit branku, ale Libor Kojzar byl opět skvělý a vychytanou nulu si jednoznačně zaslouží. Je ovšem třeba pochválit všechny naše hráče, protože v poslední třetině se hrálo převážně na polovině hostů. Nepodařilo se nám již skórovat, ale předvedená hra je příslibem do dalších utkání.

Děkujeme také našim fanouškům, kteří si našli cestu do haly i přes netradiční termín a začátek zápasu.