7. kolo | neděle 22. 10. 2017 | 14:00

3:4ss 0:0, 2:0, 1:3 - 0:1

TJ Snack Dobřany

Branky a nahrávky: 17:16 Klasna (Bouší) PP, 26:26 Poláček (Reiser) PP, 39:03 Bouší (Svoboda) PP - 31:07 Mužík (Kopf) PP, 36:40 Brtník (Mužík) PP, 42:12 Mužík (Princl), 45:00 Mužík (rozhodující SS). Rozhodčí: Daněk, Musil. Vyloučení: 5:5. Využití: 3:2. V oslabení: . Diváci: 95. Střely na branku: 19:20. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, sam.nájezdy 0:1.
Kojzar - Holeček, Chramosta, Pavlík, Pecka, Fiala - Reiser, Poláček, Galla, Klasna, Miksan, Bouší, Svoboda, Deja, Zíka, Hanuš, Radová, Blažekovičová
Brtník Jiří - Matoušek, Bárta, Kopf, Reida, Tiňtěra - Vaníček, Duchek A., Duchek T., Mužík, Princl, Kalčík, Brtník Jan, Neimaier, Malotín
V kvalitním utkání ve vysokém tempu a nasazení skončila první třetina bez branek. Nám se podařilo ve druhé třetině v přesilové hře po důrazu v brankovišti Filipem Klasnou skórovat a následně přestat 1:33 dlouhou přesilovou hru 5:3. Ve 27. minutě už to po akci Romana Poláčka bylo už 2:0 a to byl i stav po 2.třetině. Do třetí třetiny vstoupil soupeř aktivněji a v 7.minutě po druhé využité přesilové hře se začínalo znovu za stavu 2:2. Ve 38. minutě jsme vybojovali přesilovou hru, kterou na začátku 40.minuty od modré využil Standa Bouší. Do konce chybělo 6 minut, ale vedení se nám udržet nepodařilo. Po 3 minutách bylo srovnáno a tak zápas dospěl do samostatných nájezdů. V nich uspěl až v posledním šestém nájezdu náš soupeř.