6. kolo | neděle 15. 10. 2017 | 13:00

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice

0:4 0:3, 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 3:08 Reiser (Poláček), 13:31 Galla (Poláček) PP, 13:50 Klasna (Svoboda), 44:35 Reiser (Poláček, Chramosta). Rozhodčí: Daněk, Musil. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: . Diváci: 36. Střely na branku: 13:33. Průběh utkání: 0:4.
Bauš, Tomášek - Procházka, Mazanec, Krajánek, Krčka, Kovařík, Hnyk Š. - Kadlec, Hnyk M., Zelenka, Chudomel, Affenzeller, Hucl, Butulová
Kojzar - Holeček, Pavlík, Chramosta, Pecka - Poláček, Reiser, Bouší, Miksan, Galla, Klasna, Svoboda, Hanuš, Deja
Z naší strany velice dobrá první třetina skončila 3:0 v náš prospěch. Všechny tři branky padli z dorážek střel a postupně se prosadili Marek Reiser, Michal Galla a Filip Klasna. Druhá třetina byla z naší strany nepovedená a v počtu střel na branku jsme ji dokonce prohráli 6:5. Ve třetí třetině se hra dlouho nelepšila a Libor Kojzar musel čelil i trestnému střílení domácích. Libor uspěl a tak jsem v závěru po zlepšené hře vsítili čtvrtý gól, kdy se opět z bezprostřední blízkosti prosadil Marek Reiser.