5. kolo | neděle 8. 10. 2017 | 14:00

3:4 1:1, 0:2, 2:1

SK Suchdol nad Lužnicí

Branky a nahrávky: 11:23 Poláček (Galla) PP, 37:50 Poláček (Bouší), 44:29 Miksan (Bouší) - 12:35 Dohnal (Lexa, Laurinc), 16:56 Štrobl, 24:54 Braun (Apfelthaler) PP, 34:50 Lexa. Rozhodčí: Jonák, Tarantík. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1. V oslabení: . Diváci: 62. Střely na branku: 20:24. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4.
Kojzar, Štípková - Fiala, Chramosta, Pavlík, Pecka - Reiser, Poláček, Galla, Bouší, Miksan, Klasna, Svoboda, Deja, Blažekovičová, Radová, Hanuš
Jiráčková (Neruda) - Laurinc, Apfelthaler, Čobr, Bašta, Braun, Kašák, Lexa, Dohnal, Štrobl
V zápase s velice kvalitním soupeřem se nám povedla první třetina, kdy jsme se při signalizovaném vyloučení soupeře dostali do vedení díky pěkné přihrávce M.Gally a střele R.Poláčka. Soupeři se však podařilo po minutě vyrovnat. V následujících 20 minutách jsme ale hráli 5-krát v oslabeni a i když soupeř využil jedinou přesilovku, tak si vytvářel tlak a na začátku 3.třetiny se dostal už do vedení 4:1. Posledních 10 minut bylo z naší strany už opět kvalitních. Podařilo se nám snížit R.Poláčkem a soupeře jsme už téměř nepouštěli za polovinu. Náš tlak se stupňoval a 31 vteřin před koncem snížil na rozdíl jediné branky J.Miksan. Do konce zápasu jsme si ještě stihli vypracovat několik šancí, ale vyrovnávací branku se nám už vsítit nepovedlo.