1. kolo | neděle 10. 9. 2017 | 11:30

HC Kert Park Praha

2:1 0:0, 2:1, 0:0

Branky a nahrávky:21:58 Hrdlička (Skorčík, Kovarník) PP, 22:59 Sedlák (Hrdlička) - 29:39 Holeček (Reiser).
Rozhodčí: Vaňourek, Vokalová. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: . Diváci: 18. Střely na branku: 20:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Šach - Valach, Jizba D., Drha, Herzigová, Skorčík, Suchánek, Kovarník, Jizba M., Hrdlička, Mika, Sedlák, Kos
Kojzar (Štípková) - Fiala, Holeček, Pavlík, Chramosta, Pecka, Bouší, Klasna, Reiser, Poláček, Miksan, Svoboda, Galla, Deja, Blažekovičová, Hanuš, Radová

Dlouho vyrovnaný zápas rozhodli dvě trefy domácích ve 2.třetině v rozmezí 61 vteřin. První při přesilové hře a druhý při následném střídání. Nám se podařilo snížit J. Holečkem po vhazování těsně před druhou přestávkou. Vyrovnávací gól se nám ale ve 3.třetině vsítit nepodařilo. Domácí jsme ve 2. a 3.třetině přestříleli, ale na skóre se to bohužel neprojevilo. Většinu utkání to byl spíše boj a nám chyběla přesnost a důraz v osobních soubojích. Často jsme se také dostali do útočného pásma, ale soupeřova brankáře jsme ani neohrozili. Každopádně se jednalo o první soutěžní utkání. S Kert Parkem se v této sezóně utkáme ještě třikrát a tak máme dost příležitostí soupeři dnešní porážku oplatit.