Team Switzerland

2:0 2:0, 0:0

Leaders Ružinov Bratislava

Branky a nahrávky: 9:52 Sterchi (Henzi), 18:35 Métroz (Aegerter, Schildknecht).
Rozhodčí: Touš, Michailidis. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 38:24. Diváci: 65.
D. Fankhauser (P. Melliger) – Rindlisbacher, Hofer, Tschantz, Beiersdörfer, Hess, Dumas, Heiz, Robert, Stäheli – Métroz, Müller, Schildknecht, Sterchi, Henzi, Rothlisberger, Meier, Aegerther, Steiner, Refner, M. Fankhauser
Brečka (Brzňák) – Bobek, Cvik, Pardel, Andris, Matejík, Červenka, Blahút – Behúl, Bakoš, Jašo, Huber, Hulík, Polák, Guráň, Križan, Šimora

Ve čtvrtém utkání se představil Ružinov, který dopoledne podlehl slovenské dvacítce a Švýcaři, kteří už měli za sebou kromě výhry nad českými juniory také páteční zápas s Plzní. Ružinov svoji první větší šanci nedokázal přetavit v úvodní branku, a ta tak přišla na druhém konci hřiště z hole Yannicka Sterchiho, který těžil z výborné přihrávky Larse Henziho.

Minutu a půl před první sirénou navíc dokázal tečovat Aegerterovu ránu od modré Ismael Métroz tak šikovně, že míček skončil za zády brankáře Brečky. Bratislavští měli ve druhém poločase k dispozici tři přesilové hry, na Fankhausera ale vyzrát nedokázali a ten si tak díky 24 úspěšným zákrokům mohl připsat podobně jako dopoledne jeho kolega Melliger tzv. shut-out neboli čisté konto.