8. kolo | sobota 27. 11. 2010 | 09:30

4:2 2:1, 0:1, 2:0

SK HBC CSKA Karlovy Vary

Branky a nahrávky: 2:24 Forejt(Novický L.), 11:25 Vlasák(Forejt), 24:39 Thán (Novický L.), 33:48 Forejt (Novický L.), 9:38 Eisenreich, 17:37 Eisenreich (Šarközi).
Rozhodčí: Klouček, Slivoně. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 35:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.
Návara, Novický T. - Kout, Ott, Nejedlý, Thán, Šilhavý - Kovářík, Velich, Majer, Jindřich, Novický L., Vobruba, Forejt, Kaňka, Vlasák, Pangrác
Polanský - Tlášek, Jelínek, Hirschau, Eisenreich, Šarközi, Lévai, Molčan, Wágner, DIviš, Campisano
Starší žáci si připsali cennou výhru nad HBC CSKA Karlovy Vary. Zápas byl velmi vyrovnaný, první třetina skončila 2:1 pro domácí a to také díky vyloučení hostujícího hráče v 11. minutě. Druhou třetinu ovládli hosté, ale dali pouze jedinou branku, a tak byl stav nerozhodný 2:2. Třetí dějství bylo trochu nervózní, hlavně ze strany hostujících, což dokazuje i dvojí vyloučení + osobní trest hostujícího hráče v délce šesti minut. Domácí se naopak velmi dobře zkoncentrovali a rozhodli dvěma brankami o celkovém výsledku 4:2.

Zápas byl vcelku hezký, také díky přísnému rozhodování obou rozhodčí.