Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Plzeňané na Kert nestačili a prohráli rozdílem třídy

Na pondělní duel na půdě pražského Kertu nebudou hráči a trenéři plzeňského A-týmu vzpomínat v dobrém. Mečouni hned sedmkrát inkasovali, a to brankář Návara navíc lapil trestné střílení. Na straně Plzně se z gólu mohl radovat pouze David Pokorný.

 
 
28.09.2020 | Redakce
3., sobota 19.9.2020
Kert Park Praha - HBC Plzeň  7:1  (2:1, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Wróbel (M. Kruček), 8. Kovář (M. Kruček), 29. Zvonek (Wróbel), 30. M. Kruček (Danko, Dejneka), 33. Fejfar (M. Kruček), 38. Zvonek (Fejfar, M. Kruček), 45. Horváth (L. Lhota) – 12. Pokorný (Švarc, Lokajíček).
Rozhodčí: Danylec, Volkán. Vyloučení: 9:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 25. Střely na branku: 31:16. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1.
Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Dejneka, Dulava, Horváth, Laurinc, Rozenberg, Šperl (A) – Danko, Fejfar, Jágr, Kovář, J. Kruček, M. Kruček (C), L. Lhota, Postulka, Wróbel (C), Zvonek.
HBC Plzeň: Návara (Kráčina) – J. Benedikt (C), Chramosta, Hanuš, Holeček, Pokorný, Štípek, Ulč – Galla, Kejř, Lokajíček, Pavlečka, Poláček, Průcha, Švarc, Vobruba, Zíka.

Komentář k zápasu

Plzeňané nastoupili k odloženému zápasu opět nekompletní, ale výkon v první třetině přes její nepříznivý stav tomu neodpovídal. Domácí se sice hned v úvodním střídání dostali až k Návarově brance, ale v dalších minutách to byli spíše Mečouni, kteří se prosazovali do střeleckých příležitostí. Zejména Lokajíčkův pokus byl z kategorie gólových šancí.

Hosty ale zmrazila tvrdá střela Tomáše Wróbela v přesilové hře. A aby toho nebylo málo, o tři minuty později využil zaváhání plzeňské obrany důrazný Michal Kovář. Přesto se Plzeňané brzy oklepali a přidali na důrazu a aktivitě. Slibné příležitosti, zejména Švarce, Průchy či opětovně Lokajíčka však zůstaly opět bez využití. Až tři minuty před koncem úvodní třetiny doklepl za záda Mikla přesilovce David Pokorný.

Těsné vedení domácí drželi téměř celou druhou třetinu. V té měli Mečouni unikátní příležitost pohnout výsledkem. A to v minutu trvající početní výhodě pěti proti třem. Největší příležitost spálil Michal Průcha, kterému se nepodařilo z bezprostřední blízkosti zasunout míček za Miklova záda.

To naopak Kert Park na druhé straně svoji dvojnásobnou přesilovku využil. Minutu a půl před koncem druhé periody ze strany propálil Návaru Dalimil Zvonek. A to nebylo vše. Ve chvíli, kdy Mečouni začali hrát opět v plném počtu, využili domácí rozhozené obrany a udeřili počtvrté, když se trefil Martin Kruček.

Ani takto nepříznivý stav hosty nezlomil a do třetí části vstoupili s odhodláním vstřelit brzký gól, který by je vrátil opět do hry. Jenže po necelých třech minutách bylo vše jinak. Další nedůslednost v obraně mečounů potrestal Tomáš Fejfar. Zmar v tomto utkání jen podtrhly další dvě branky Kertu. Z toho ta celkově sedmá byla v poslední minutě a ještě při přesilovce Plzně.

Na druhé straně ukázkovým příkladem gólové impotence a i smůly byla nastřelená tyč Průchou a další minimálně dvě velmi dobré, ale opět neproměněné příležitosti. Tým na body stále čeká, stejně tak na vyprázdnění marodky a stabilizace sestavy.

Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 
17. | neděle 7.3.2021 | 13:00
HBC Plzeň - Hradec Králové
 
18. | sobota 13.3.2021 | 17:00
HBC Plzeň - Karviná
 
19. | neděle 14.3.2021 | 11:00
HBC Plzeň - Letohrad
 
 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Michal Galla #16
Michal GALLA
Číslo dresu:   16
Narozen:   7.5.2001
Výška:   174 cm
Váha:   57 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál