Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Starší žáci ovládli turnaj O pohár místostarostky MO Plzeň 1

Starší žáci ovládli turnaj O pohár místostarostky MO Plzeň 1 Cenné prvenství na domácím turnaji ukořistili v sobotu starší žáci. Ze čtyř zápasů se radovali hned třikrát a pokaždé s čistým kontem. Svěřenci Daniela Krále nezvládli jen souboj s Kladnem, to ale bohatě napravil poslední duel, ve kterém si vystříleli zlaté medaile, které hráčům na krk pověsila paní Mgr. Ilona Jehličková, místostarostka MO Plzeň 1.

 
 
24.02.2020 | Tomáš Majer

Závěr turnaje přinesl dramatický boj, rozložení na medailových příčkách určily až poslední dva duely. Kladenský Alpiq si cestu za prvenstvím zkomplikoval závěrečnou remízou proti srdnatě vzdorujícím pražským Rebelům a v turnaji nakonec získal 7 bodů. Tento scénář nahrával mečounům, kteří by v případě vítězství nad Heřmanovým Městcem stanuli na vrcholu.

Diváci u posledního zápasu dlouho čekali na vstřelenou branku i přes velkou převahu Plzně. Domácí tým podržel i brankář Kočka, když lapil samostatný únik. Mečouni se nakonec dočkali a po první půli vedli. V té druhé se pak naplno rozjeli, začali efektivněji kombinovat a k vidění byly pěkné branky. Plzeňané dovedli zápas k jasné výhře 6:0 a z rukou paní místostarostky MO Plzeň 1 Mgr. Ilony Jehličkové a předsedy klubu obdrželi zlaté medaile.

Hodnocení trenéra Daniela Krále: Turnaj byl pro nás poslední herní prověrkou před startem jarní části soutěže. Poskytl nám konfrontaci s předními celky ostatních skupin MČR SŽ. Do prvního zápasu se nám povedl nástup a brzy jsme se ujali výrazného vedení. To jsme i přes horší druhou část zápasu udrželi až do konce. Podobný byl i druhý zápas, jenže už v něm jsme měli problém s vytvářením šancí. Přesto jsme opět dokázali vyhrát bez obdrženého gólu. Krizi jsme měli ve třetím zápase, kde jsme jako první inkasovali a neuměli jsme se s tím vyrovnat. Místo kolektivního pojetí jsme začali hrát příliš individuálně a to nemohlo přinést úspěch. Po některých změnách v sestavě jsme vlétli do posledního zápasu jako uragán a s naprostou jistotou jsme v něm zvítězili. Třešničkou na dortu bylo, že jsme tímto zápasem vyhráli i celý turnaj. Na turnaji se ukázali některé nedostatky, na kterých budeme pracovat na trénincích. Ale také jsme si ověřili, že když tento tým potáhne za jeden provaz, bude velmi silný.

Konečné pořadí

1. HBC Plzeň          3 0 1  14:3  9b
2. SK Ježci Heřmanův Městec   3 0 1  6:7  9b
3. HBC Alpiq Kladno       2 1 1  12:10 7b
4. SK Rebel Praha        0 2 2  3:9  2b
5. HBC Prachatice        0 1 3  5:11 1b

Kompletní výsledky turnaje

Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Michal Průcha #19
Michal PRŮCHA
Číslo dresu:   19
Narozen:   24.2.1992
Výška:   189 cm
Váha:   98 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál