Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Pilsen Challenge 2020 – souhrn prvního dne

Pilsen Challenge 2020 – souhrn prvního dne První hrací den Pilsen Challenge se nesl ve znamení národních soubojů. Plzeň začala turnaj remízou proti Hradci Králové. Tuhý boj slovenských týmů pro sebe uzmula Skalica. Na góly nejbohatší utkání proti sobě sehrála švýcarská družstva. Oberwil zvládl obrat utkání a nastřílel pět branek.

 
 
14.02.2020 | Tomáš Majer

Turnaj otevřel duel mezi Plzní a Hradcem. Očekával se vyrovnaný duel, což nakonec průběh zápasu potvrdil. Hradečtí Piráti si vytvořili dvoubrankový náskok v první třetině. Dvakrát se prosadili v přesilové hře. Nejprve v končící výhodě pěti proti třem, a o minutu později si Novákovu přihrávku Plzeňané sami srazili do vlastní sítě. Východočeši se celkově v první půli prezentovali účelnou hrou. Ve druhé polovině přebrali iniciativu domácí hráči. Aktivní hrou a oplatili soupeři stejnou mincí. Dva zásahy Roušala v 25. a 26. minutě srovnaly stav duelu. Mečouni tahali před druhou sirénou za delší konec lana, žádná z jejich šancí se ale neujala a duel tak skončil remízou.

HBC Plzeň – HBC Hradec Králové 2:2 (0:2, 2:0)

Ve slovenském souboji na sebe narazila družstva Skalice a Ružinova. Oba týmy posílili hráči z české extraligy. V dresu Skalice naskočil Jan Kaluža ze Sudoměřic, Ružinov na turnaji využije Petra Danka z Kert Parku a brankáře Tomáše Humlíčka, oba již v Bratislavě působili. V bojovném duelu šla do vedení Skalica, za 61 sekund ale bylo srovnáno. Ružinov udeřil ve vlastním oslabení. Rozhodující moment měl na svědomí necelých 8 minut před koncem skalický Vadík pěknou trefou ze vzduchu. Ružinovu se i přes velký tlak při závěrečné power-play vyrovnat nepodařilo.

HBK Hokejmarket Skalica – Leaders Ružinov Bratislava 2:1 (1:1, 1:0)

První hrací den uzavřel souboj týmů ze Švýcarské NLA. Oba týmy se ze začátku rozkoukávaly. Do vedení šel Grenchens dvojicí explzeňských hráčů Kolařík, Pauer a nakonec i současným útočníkem juniorů Romanem Poláčkem. Oberwil vyrovnal v deváté minutě, Raphael Enzler načal svůj povedený večer. Ve druhé půli brala Grenchenu energii vyloučení. Rebells duel zlomili dvěma zásahy z hole Andrew Hildretha, kterému na ně rovněž stačily necelé dvě minuty. Do konce utkání úřadující šampión Švýcarska vstřelil ještě dvě branky a zvítězil 5:1. Zmiňovaný Rapahel Enzler byl u čtyř gólů svého týmu (1+3).

SHC Grenchen-Limpachtal – Oberwil Rebells 1:5 (1:1, 0:4)

Sobotní program pokračuje devíti duely. První se odehraje v 9:30, závěrečné utkání by mělo začínat o deset hodin později. Plzeňané vyzvou postupně Oberwil (10:40), Grenchen (14:20) a Skalicu (17:00).

Kompletní rozpis turnaje

Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Lukáš Hanuš #15
Lukáš HANUŠ
Číslo dresu:   15
Narozen:   18.9.1996
Výška:   189 cm
Váha:   91 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál