Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Mládežnické reprezentace prověří o víkendu turnaje. V nominacích jsou také Plzeňané

O následujícím víkendu se po delší pauze setkají juniorské reprezentace. Sílu výběrů U19 a U21 prověří turnaje v Kladně a v Přelouči. Trenéři své družiny původně připravovali na červnové MS ve Švýcarsku, které bylo ovšem o rok odloženo.

 
 
21.08.2020 | Tomáš Majer

Dobrou zprávou pro trenéry je to, že byly zachovány věkové kategorie. MS U18 a U20 se tak pouze změní na MS U19 a U21. Starší výběr se zúčastní kladenského Páňa Cupu, na kterém svěřenci Tomáše Frimla nastoupili již v minulém ročníku. V obraně reprezentační U21 se představí David Štípek a Tomáš Chramosta, kteří patří do širšího výběru dělší dobu. Novicem v reprezentačním výběru měl být útočník Lukáš Zíka, který na sebe upozornil povedenými výkony na startu jarní části anulovaného ročníku, kempu se ale přes původní nominaci nezúčastní.

Reprezentační družstvo vyzve celkem tři extraligové celky. Domácí Alpiq, Kert Park a posilněný Most. Páňa Cup začal již dnes soubojem Kert Parku a Kladna. Rozpis turnaje je k vypsaný na kladenském webu.

Výběr U19, jehož hlavním trenérem je Tomáš Semera svolal svůj přípravný kemp do Přelouče. Devatenáctka na turnaji představí dva týmy a trenérům se tak ukáže čtyřiadvacítka hráčů. Pozvánku obdržela plzeňská trojice Luděk Pavlík, Jan Miksan a Jaroslav Svoboda. Mezi náhradníky figurují Kevin Kristl a Radek Zíka.

Sedmnáctka se sejde za týden, kemp mužské reprezentace byl zrušen

Svůj kemp o prázdninách absolvuje také reprezentace U17 vedená Jiřím Christem, jehož asistentem je plzeňský trenér Michal Edl. Trenéři na kemp ve Svítkově nominovali pětici Dan Král, Tomáš Krejčí, Michal Matoušek, Lukáš Kopal a Matěj Pavlíček. Mládežníci se sejdou v termínu 29. - 30. srpna na hřišti pardubického Svítkova.

V témže termínu byl v plánu také reprezentační kemp mužů. Jiřímu Mašíkovi se ale sešel až příliš velký počet omluvenek z důvodu klubových soustředění a dovolených, tudíž byl kemp zrušen. Mezi pozvanými figurovalo několik plzeňských hráčů, včetně brankářské dvojice A-týmu.

Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Michal Průcha #19
Michal PRŮCHA
Číslo dresu:   19
Narozen:   24.2.1992
Výška:   189 cm
Váha:   98 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál