Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Michal Slanec trénování v prosinci vítá, venkovní mrazy týmu prý prospějí

Michal Slanec trénování v prosinci vítá, venkovní mrazy týmu prý prospějí Po vynucené pauze se plzeňští hokejbalisté vrátili k trénování a s nimi i Michal Slanec, který ji měl obzvlášť dlouhou. Zranění z konce srpna mu totiž v úvodu sezóny nedovolilo nastoupit do žádného utkání. Nyní už s týmem za přísnějších opatření trénuje a přesto, že jsou tréninky neobvykle v zimě, hodnotí je pozitivně.

 
 
03.12.2020 | Markéta Peclová

Michale, kvůli zranění, které sis přivodil ke konci soustředění v Sušici, jsi nestihl začátek sezóny. Co se tehdy stalo?
Měli jsme druhý přípravný zápas a zhruba v půlce založil soupeř útok, kdy se dostal protihráč s balonkem mezi mě a Tomáše Ulče, který ho atakoval jako první. Bohužel útočník tam tehdy nějak uklouzl po hokejce a mě v tom pádu přejel klasickým fotbalovým skluzem stojnou nohu a odnesl to můj kotník. Byl to nechtěný pád, ale bohužel mě připravil o začátek sezony.

Jak se nyní cítíš, je vše už v pořádku?
Noha není ještě úplně v pořádku, ale rozhodně se to lepší.

Absolvoval jsi celou letní přípravu, pak přišlo zranění. Když ses vyléčil, soutěž se pozastavila, nebyly možné ani společné tréninky. Jak ses s touto smůlou popasoval?
No zrovna dvakrát nadšený jsem nebyl, ale situace je bohužel taková, jaká je. Od doby, co jsem se téměř před rokem vrátil, jsem vlastně vlivem pandemie odehrál jen dva soutěžní zápasy.

Jak jsi trávil čas během vynucené přestávky?
Snažil jsem se nějakým způsobem pořád udržovat v kondici, aby to nebyl potom takový šok.

Předpokládám, že nějaký návrat na hřiště, alespoň takový, co nyní nařízení umožňují, už jsi vyhlížel. Na co ses nejvíc těšil?
Tak vidět se zase s kluky na hřišti a vzít si do rukou opět hokejku. Než jen jezdit do práce a z práce domů.

Jindy v této době končí podzimní část a začíná pauza, letos se má ale situace jinak. Jak nahlížíš na venkovní prosincové tréninky?
Určitě pozitivně. Ono nám to jedině prospěje trošku toho mrazu (úsměv).

Můžeš přiblížit čtenářům, jak nyní tréninky probíhají? Co je jejich hlavní náplní?
Moc toho dělat nemůžeme. Trénujeme po skupinkách, jak je povoleno. O nějaké kombinaci není vůbec řeč, takže spíše střelba a když povrch občas není namrznutý tak i 2 na 2.

Na závěr se Tě zeptám, jaký máš výhled na další měsíce? Jak se budeš připravovat na restart sezóny, o kterém zatím s jistotou nemůžeme říct, kdy přijde?
Tak teď si určitě užít Vánoce (úsměv). Pak se udržovat v kondici a budu doufat v pozitivní vývoj situace a dohrání soutěže.

Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Tomáš Majer #11
Tomáš MAJER
Číslo dresu:   11
Narozen:   3.4.1998
Výška:   182 cm
Váha:   71 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál