Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Hodnocení víkendu: Dorostenci se rozloučili pětigólovou výhrou, starší žáci v přestřelce prohráli

Hodnocení víkendu: Dorostenci se rozloučili pětigólovou výhrou, starší žáci v přestřelce prohráli Kvůli pandemii koronaviru se o víkendu nemohly odehrát duely A-týmu, B-týmu a mladších žáků. Tato družstva tak společně s juniory a C-týmem měla volno. Posledního hokejbalového víkendu na dobu minimálně čtrnácti dní si tak užili jen dorostenci, starší žáci a přípravka.

 
 
12.10.2020 | Tomáš Majer

Dorost

Odložený zápas z počátku září sehráli dorostenci tento pátek. Vydali se do Nového Strašecí, kde ovšem nepředvedli vstup z kategorie povedených. Přesto do kabin odcházeli za stavu 1:0, poměr střel byl ovšem 14:1. Výkon Plzeňanů se postupem času zlepšoval, s tím narůstalo i skóre. Mečouni nakonec vstřelili pět branek a povedlo se jim udržet čisté konto.

Komentář trenéra Michala Edla: Prvních pět minut byli hráči ještě asi v autobuse. Pak jsme dali gól a začali hrát lépe a postupně jsme přidávali herní kvalitu. Prvně se v týmu a dobrém světle předvedli Matěj Ruml a Jakub Růžička. Soupeř byl hodně houževnatý a hrálo se až do konce zápasu.

Pátek 9. října: HBC Nové Strašecí – HBC Plzeň 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Starší žáci

Na jihu Čech se odehrál souboj dosud neporažených týmů. Hráči Suchodolu zachytili nástup do utkání a třemi brankami uštědřili mečounům pořádnou ránu. Plzeňané se ovšem nevzdali. Tým Daniela Krále nejprve vyrovnal a později pro sebe dokonce získal vedení. Na závěr ovšem domácí vstřelili další dvě branky a zvítězili.

Komentář trenéra Daniela Krále: Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme díky individuální kvalitě soupeře 0:3. Po přeskupení sestavy jsme dokázali postupně otočit na 5:4, ale vedení jsme přesto neudrželi. Přesvědčili jsme se, že za nepříznivého stavu dokážeme zabrat a týmovým výkonem dohnat ztrátu.

Sobota 10. října: SK Suchdol nad Lužnicí – HBC Plzeň 6:5 (3:1, 0:2, 3:2)

Přípravka

Přípravka se původně měla vydat na jih Čech, turnaj v Českých Budějovicích byl ovšem zrušen. Mladí mečouni se tak zúčastnili narychlo zorganizovaného turnaje ve Štruncových sadech, kde nastoupili proti Blovicím a Horní Bříze.

Komentář trenéra Marka Štrunce: Ačkoliv turnaj ve Štruncových sadech byl zorganizovaný na poslední chvíli, moc jsem si ho jako trenér užil. Za deštivého počasí jsem od svých svěřenců viděl nádhernou hru. Útočné akce mladých mečounů měli vše, co jsme nacvičovali na trénincích. Byly prováděné v rychlosti, s tahem na branku. Hráči o sobě věděli, útoky často provázely nádherné nahrávky. V zápase proti Blovicím hráči nastříleli osm branek, soupeř jen tři. Mě ale potěšil více druhý zápas proti Horní Bříze. Mečouni vedli po první třetině 3:0, pak soupeři dorazili starší hráči, a druhou třetinu jsme prohráli 1:7. Mečouni se ale nevzdali, stále hráli svou hru, vyrovnali se i s tvrdostí soupeře a ve třetí třetině srovnali stav. Deset vteřin před koncem se udála nešťastná teč ze střídačky a sudí proti nám nařídil trestné střílení. To soupeř využil a vyhrál 7:8. Všichni hráči hráli srdcem a hlavou, chválím je. Svoji první branku vstřelil Vašek Navrátil, který nastupuje za minipřípravku. Nesmím zapomenout na brankáře. Filip März předvedl nádherné zákroky a i díky němu se turnaj musel všem líbit.

Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
David Štípek #7
David ŠTÍPEK
Číslo dresu:   7
Narozen:   27.9.2000
Výška:   184 cm
Váha:   83 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál