Infobar:  Srpnový hokejbalový camp s Lukášem Zdrhou pro žáky HBC Plzeň
 
 

Důležité je, že se začíná dařit celému týmu, je spokojen útočník Martin Kunzmann

Důležité je, že se začíná dařit celému týmu, je spokojen útočník Martin Kunzmann V posledním zápase společně s Lukášem Hanušem zapsal do svých statistik gól a asistenci a značnou měrou se tak podílel na vítězství v Hradci Králové. Řeč je o Martinu Kunzmannovi. Plzeňský útočník již vyhlíží další duel v Sudoměřicích. Kde by si měli Plzeňané, dle jeho slov, dát pozor především na zkušené hráče.

 
 
15.11.2017 | Dominik Rejthar

O víkendu jste poprvé brali tři body na hřišti soupeře, když jste porazili Hradec Králové 3:1. jak bys zpětně zhodnotil vítězné utkání?
Do zápasu jsme šli s tím, abychom prodloužili vítěznou sérii. Věděli jsme, že to v Hradci nebude snadné, ale o to víc jsme byli motivovaní a soustředili se na výkon. Zápas jsme kontrolovali od první minuty a oslabení jsme si zvládli pohlídat.

Jak moc důležité byly dvě branky z přesilových her, které jste vstřelili na konci první třetiny?
Góly z přesilovky jsou pro nás cenné, od začátku sezony nás přesilové hry trápili, proto se na ně teď hodně zaměřujeme. V Hradci jsme prakticky těžili jen z přesilových her.

Rozhodčí celkově hodně vylučovali. Čím to podle tebe bylo, že byl zápas poměrně hodně vypjatý?
To vypjetí při zápase hodně gradovalo. Z mého pohledu tam bylo dost neodpískaných zákroků a některé zase zbytečně potrestané. Každý tým přitvrdí, když prohrává a na hře se to vždy projeví, ale to k hokejbalu patří. Pro nás je důležité, že jsme zápas zvládli a můžeme se soustředit na další.

V utkání si zaznamenal branku a asistenci. Jsi rád, že se ti povedl duel proti Východočechům?
Určitě jsem rád, že se dařilo. Od začátku sezony se tak trochu hledám, takže mi pomůže každý bod. Důležité je, že se začíná dařit celému týmu, takže osobní statistiky jdou stranou.

Vzpomeneš si ještě, po jaké akci jsi vstřelil gól?
Bylo to v přesilovce. Hodně práce tam odvedl Hany (Lukáš Hanuš), vybojoval míček za brankou a přihrál mi k druhé tyči. Na mě už potom bylo uklidit jen míček do prázdné brány.

Poprvé v sezoně jste ve dvou zápasech po sobě získali plný počet bodů. Kde se dají hledat důvody, že nyní se mečounům povedlo vyhrát na hřišti soupeře, kde se jim většinou příliš nedaří?
Trápily nás nevyrovnané výkony. Byli jsme schopni vyhrát zápas o 5 branek a další výrazně prohrát. Snažíme se teď udržet se na vítězné vlně a předvádět hru která se od nás čeká. Musíme jít zápas od zápasu a nerozlišovat jestli se hraje doma nebo venku.

Je o to povzbuzující výhra v Hradci, když vás nyní ještě čekají další dva zápasy u soupeřů?
Každá výhra je pozitivní. Ale jak říkám, nesmíme rozlišovat, jestli hrajeme doma nebo venku. Nastavili jsme si cíl 9 bodů z posledních tří zápasů, za který budou od trenérů prémie.

Nyní jedete do Sudoměřic, s nimiž jste od jejich postupu do extraligy ani jednou neprohráli, v letošním ročníku jste je v úvodním kole smetli 5:0. Vnímáte v týmu nějak tuto úspěšnou sérii? Věříš, že i nyní na jihu Moravy uspějete?
Na Sudoměřice si věříme, i když musíme brát v úvahu, že jsou letos silné a extraliga je vyrovnaná. Věřím, že si na Moravě poradíme a vybojujeme tři body.

Na co si budete muset dát proti následujícímu protivníkovi pozor?
Sudoměřice mají silný závěr utkání, musíme se celý zápas soustředit a nevypustit ani minutu. Mají zkušené hráče, kteří to umí vzít na sebe. Důležité bude si to pohlídat a potvrdit dobré výkony.

Podobné články
Aktuální články
Zápasy

Nenalezeny žádné odehrané zápasy

 
 
 
Turnaj | sobota 25.8.2018 | 10:00
HBC Plzeň - Prachatice
 
Turnaj | sobota 25.8.2018 | 18:00
Skalica - HBC Plzeň
 
Turnaj | neděle 26.8.2018
HBC Plzeň - ???
 
 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2018/2019 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Ondřej Malý #5
Ondřej MALÝ
Číslo dresu:   5
Narozen:   20.9.1991
Výška:   181 cm
Váha:   79 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2018 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál