Infobar:  ČF 3: SK Hokejbal Letohrad - HBC Plzeň 2:1ss
 
 

Důležité je, že se začíná dařit celému týmu, je spokojen útočník Martin Kunzmann

Důležité je, že se začíná dařit celému týmu, je spokojen útočník Martin Kunzmann V posledním zápase společně s Lukášem Hanušem zapsal do svých statistik gól a asistenci a značnou měrou se tak podílel na vítězství v Hradci Králové. Řeč je o Martinu Kunzmannovi. Plzeňský útočník již vyhlíží další duel v Sudoměřicích. Kde by si měli Plzeňané, dle jeho slov, dát pozor především na zkušené hráče.

 
 
15.11.2017 | Dominik Rejthar

O víkendu jste poprvé brali tři body na hřišti soupeře, když jste porazili Hradec Králové 3:1. jak bys zpětně zhodnotil vítězné utkání?
Do zápasu jsme šli s tím, abychom prodloužili vítěznou sérii. Věděli jsme, že to v Hradci nebude snadné, ale o to víc jsme byli motivovaní a soustředili se na výkon. Zápas jsme kontrolovali od první minuty a oslabení jsme si zvládli pohlídat.

Jak moc důležité byly dvě branky z přesilových her, které jste vstřelili na konci první třetiny?
Góly z přesilovky jsou pro nás cenné, od začátku sezony nás přesilové hry trápili, proto se na ně teď hodně zaměřujeme. V Hradci jsme prakticky těžili jen z přesilových her.

Rozhodčí celkově hodně vylučovali. Čím to podle tebe bylo, že byl zápas poměrně hodně vypjatý?
To vypjetí při zápase hodně gradovalo. Z mého pohledu tam bylo dost neodpískaných zákroků a některé zase zbytečně potrestané. Každý tým přitvrdí, když prohrává a na hře se to vždy projeví, ale to k hokejbalu patří. Pro nás je důležité, že jsme zápas zvládli a můžeme se soustředit na další.

V utkání si zaznamenal branku a asistenci. Jsi rád, že se ti povedl duel proti Východočechům?
Určitě jsem rád, že se dařilo. Od začátku sezony se tak trochu hledám, takže mi pomůže každý bod. Důležité je, že se začíná dařit celému týmu, takže osobní statistiky jdou stranou.

Vzpomeneš si ještě, po jaké akci jsi vstřelil gól?
Bylo to v přesilovce. Hodně práce tam odvedl Hany (Lukáš Hanuš), vybojoval míček za brankou a přihrál mi k druhé tyči. Na mě už potom bylo uklidit jen míček do prázdné brány.

Poprvé v sezoně jste ve dvou zápasech po sobě získali plný počet bodů. Kde se dají hledat důvody, že nyní se mečounům povedlo vyhrát na hřišti soupeře, kde se jim většinou příliš nedaří?
Trápily nás nevyrovnané výkony. Byli jsme schopni vyhrát zápas o 5 branek a další výrazně prohrát. Snažíme se teď udržet se na vítězné vlně a předvádět hru která se od nás čeká. Musíme jít zápas od zápasu a nerozlišovat jestli se hraje doma nebo venku.

Je o to povzbuzující výhra v Hradci, když vás nyní ještě čekají další dva zápasy u soupeřů?
Každá výhra je pozitivní. Ale jak říkám, nesmíme rozlišovat, jestli hrajeme doma nebo venku. Nastavili jsme si cíl 9 bodů z posledních tří zápasů, za který budou od trenérů prémie.

Nyní jedete do Sudoměřic, s nimiž jste od jejich postupu do extraligy ani jednou neprohráli, v letošním ročníku jste je v úvodním kole smetli 5:0. Vnímáte v týmu nějak tuto úspěšnou sérii? Věříš, že i nyní na jihu Moravy uspějete?
Na Sudoměřice si věříme, i když musíme brát v úvahu, že jsou letos silné a extraliga je vyrovnaná. Věřím, že si na Moravě poradíme a vybojujeme tři body.

Na co si budete muset dát proti následujícímu protivníkovi pozor?
Sudoměřice mají silný závěr utkání, musíme se celý zápas soustředit a nevypustit ani minutu. Mají zkušené hráče, kteří to umí vzít na sebe. Důležité bude si to pohlídat a potvrdit dobré výkony.

Podobné články
Aktuální články

Hodnocení víkendu: Všechny tři týmy zvítězily! Starší dorost jednou výhrou od finále

Další hokejbalový víkend je za námi. Náročný byl zejména pro starší dorostence, kteří odehráli dvě semifinálové bitvy, obě nakonec úspěšně! Mladší dorost má zajištěnou druhou příčku ve skupině, která znamená postup na semifinálový turnaj. Dařilo se i mladším žákům, ti vyhráli ve Stříbře s čistým kontem.

Zápasy
ČF3 | sobota 5.5.2018 | 16:00
Letohrad - HBC Plzeň
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kert Park Praha 20 95:36 53
2. Kladno 20 86:41 39
3. Plzeň 20 55:50 34
4. Ústí n/L 20 61:58 33
5. Pardubice 20 52:54 33
6. Letohrad 20 48:40 32
7. Hradec Králové 20 58:59 31
8. Sudoměřice 20 40:62 25
9. Most 20 47:58 24
10. Rakovník 20 44:73 17
11. Kovo Praha 20 29:84 8
Hráči
Adam Vágner #17
Adam VÁGNER
Číslo dresu:   17
Narozen:   2.4.1983
Výška:   183 cm
Váha:   96 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2018 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál