Hodnocení víkendu: A-tým vstoupil do sezóny tou správnou nohou

Hokejbalová sezona odstartovala! V akci se o uplynulém víkendu představili pouze muži. Ti nastavili ostatním družstvům laťku vysoko. Sudoměřice rozstříleli poměrem 6:2 a získali první tři body v nové sezoně.

Plzeň vstoupila do zápasu lépe. V prvních minutách měla dvě gólové šance. Poté se do hry ale dostaly také Sudoměřice, které několikrát prověřili pozornost brankáře Kráčiny. A v přesilové hře vstřelily úvodní branku utkání. Mečouni následně ostřelovali Ternovu klec, ale do sítě si našla cestu pouze tečovaná střela Michala Slance. Od druhé části byli ovšem domácí jasně lepším týmem a soupeře zasypávali salvou střel. Ty však často končili mimo bránu. Rozhodující pasáží utkání byla druhá polovina druhé části. Domácí zvládli několik oslabení a dva desetiminutové tresty a sami se dostali do vedení. V závěrečné třetině se jim podařilo proměnit tři z mnoha brankových příležitostí a Jiří Benedikt zkompletoval svůj hattrick.

Sobota 5. září: HBC Plzeň – SK Sudoměřice 6:2 (1:1, 2:1, 3:0)