Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Pokud chceme vyhrávat, nesmíme soupeři nabídnout tolik přesilovek! Vrací se k zápasu s Vlašimí Lukáš Vodrážka

Pokud chceme vyhrávat, nesmíme soupeři nabídnout tolik přesilovek! Vrací se k zápasu s Vlašimí Lukáš Vodrážka Lukáš Vodrážka si v letošním ročníku připsal 14 extraligových startů a v nich dvě branky a stejný počet asistencí. Teď se však vrací do kategorie staršího dorostu, kde jej čeká play-off. Uvidíme, jak velkou posilou bude tento komplexní obránce a zda se mu splní stanovené cíle.

 
 
02.04.2014 | Tomáš Majer

Vraťme se k utkání s Vlašimí. Soupeř měl zápas vcelku pod kontrolou, k útočným akcím vás nepouštěl. Co utkání rozhodlo?
Soupeř byl od začátku aktivnější. Zápas rozhodly naše chyby, které soupeř dokázal výborně využít.

Středočeši třikrát skórovali z přesilovky. Měl soupeř početní výhody výborně secvičené nebo bys branky zařadil do kolonky šťastné?
Šťastné určitě ne. Soupeř využil asi všechny své početní výhody, takže je měli asi secvičené velmi dobře, ale pokud chceme vyhrávat, nesmíme soupeři nabídnout tolik přesilovek!

Teď se ovšem vracíš do své kategorie. Se starším dorostem vás čeká play-off. Co od něj očekáváš? A co bude pro váš případný úspěch stěžejní?
Myslím si, že po bronzové a stříbrné sezóně uděláme všichni maximum proto, abychom konečně vyhráli vysněný titul. Stěžejní pro nás bude určitě každý soupeř na kterého v play-off narazíme. Doufám, že budeme vyhrávat také zápasy venku, což se nám dříve nedařilo.

Pro tebe to budou třetí vyřazovací boje Extraligy SD. Máš nějakého soupeře, kterého by sis přál nebo naopak, na koho bys narazit nechtěl?
Každým rokem se týmy mění, takže není tým, kterého bych si vyloženě přál nebo naopak nepřál.

V čem si pravidelným hraním v mužské extralize nejvíce získal?
Asi nejvíce jsem získal hraním se staršími a zkušenějšími hráči a hraním proti kvalitnějším hráčům, kteří mě motivovali se stále zlepšovat.

A jaké jsou největší rozdíly mezi kategoriemi?
Největší rozdíl vidím v tvrdosti a rychlosti hry. V mužích je na všechno daleko míň času s míčkem něco vytvořit než v dorostu. Velký rozdíl je také ve vyrovnanosti soutěže, kde v dorostu jsou tak 4 dobré týmy, kdežto v mužích je téměř každý zápas vyrovnaný.

Dále jsi členem širšího kádru na MS U20, které se koná v Bratislavě. Je pro tebe motivace reprezentovat Českou republiku?
Motivace je obrovská. Každý, kdo je v širším kádru se chce dostat na MS. A konkurence je veliká.

Čeho si v dosavadní kariéře nejvíc vážíš? A jaké jsou tvé hokejbalové cíle?
Nejvíce si vážím stříbrné medaile z loňské sezóny a bronzové z MS juniorů ve Strakonicích. Cílem je letos vybojovat titul se starším dorostem a rád bych se zúčastnil MS v Bratislavě, kde by byla každá medaile krásná.

Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Ondřej Kejř #81
Ondřej KEJŘ
Číslo dresu:   81
Narozen:   9.9.1982
Výška:   182 cm
Váha:   85 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál