Čtvrtý ročník turnaje O pohár starosty MO Plzeň 1 vyhrál Písek

V sobotu 2. února 2013 se v hokejbalové hale na Košutce konal tradiční zimní turnaj mladších žáků - O pohár starosty MO Plzeň 1. Pozvání domácího HBC Plzeň přijaly čtyři týmy - Most, Kladno, Stříbro a Písek. Z vítězství se radoval tým z jižních Čech.

Loňské prvenství v turnaji obhajoval domácí tým HBC Plzeň. Hned v prvním utkání však hostitele překvapili stříbrští hokejbalisté, kteří vyhráli 2:0. Buldoci byli příjemným překvapením turnaje a nakonec obsadili druhou příčku.

Vítězem turnaje se stali mladší žáci Písku, které doplnila trojice hráčů českobudějovického Pedagogu. Písečtí si poradili s ambiciózním Kladnem. Vysoko porazili také Most a Stříbro. V souboji s Plzeňany zvítězili 2:1 a bez ztráty bodu získali trofej pro vítěze z rukou starosty MO Plzeň 1 pana Mgr. Miroslava Brabce. Na domácí hokejbalisty zbylo nakonec třetí místo. O příčku za nimi skončil kladenský Alpiq a pátá pozice patří mosteckým hokejbalový nadějím.