Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Češi jsou mistry světa, Ondřej Kejř v all-stars týmu

Češi jsou mistry světa, Ondřej Kejř v all-stars týmu Čeští hokejbalisté obhájili zlaté medaile a znovu po dvou letech ovládli mistrovství světa. Z nejcennějšího hokejbalového titulu se radují také dva Plzeňané - Ondřej Kejř a Adam Roušal. Kejř byl jedním z nejlepších hráčů celého turnaje a po zásluze se dočkal místa v all-stars týmu. Třetí místo na světovém šampionátu obsadily české ženy.

 
 
27.06.2011 | Marek Chlupatý
Národní tým vedený trenérskou dvojicí Kadlec, Kurfürst sice v základní skupině ztratil body ve dvou utkáních, když remizoval s Kanadou a prohrál s Portugalskem, ale v dalším průběhu turnaje již byl stoprocentní. Obhájci titulu zvládli těžké bitvy se Slováky v semifinále a Kanadou ve finále, výhrami nad největšími rivaly tak titulu světových šampionů dodali tu největší možnou váhu.

Mezi opory se zařadil mladík Adam Roušal, který ve srovnání s turnajem před dvěma lety dostával o poznání více prostoru na hřišti a vloženou důvěru trenérům splatil na jedničku. Ve finále se blýskl nastřelením horní tyčky a gólem vstřeleným těsně po závěrečné siréně.

Skutečnou hvězdou pak byl Ondřej Kejř, člen all-stars týmu turnaje a nejproduktivnější z českých hráčů. K celkovému úspěchu přispěl třemi góly a stejným počtem asistencí. Zkušený účastník posledních čtyř šampionátů se může radovat ze čtvrtého triumfu v této sezóně. Již dříve s národním týmem ovládl Pilsen Cup, s béčkem zvítězil v oblastní lize a první místo patřilo týmu s Ondřejem Kejřem v sestavě také na prestižním turnaji v Deggendorfu.

Povedená vystoupení mají za sebou také české ženy, které v semifinále až díky inkasované brance v prodloužení nestačily na Slovenky. V boji o bronz ale porazily výběr Spojených států a mohou se radovat ze třetí příčky.

Fotografie Jana Donauschachtla a Jaroslava Badzika
Zpravodajství na hokejbal.cz
Podobné články
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
David Štípek #7
David ŠTÍPEK
Číslo dresu:   7
Narozen:   27.9.2000
Výška:   184 cm
Váha:   83 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál