Hodnocení víkendu: V neděli se dařilo výrazně lépe

Dva rozdílné dny zažila hokejbalová hala v Plzni na Košutce. V sobotu se týmům HBC Plzeň vůbec nedařilo a všechna tři družstva prohrála, přestože všechna utkání byla slibně rozehrána a k bodům nebylo daleko. Naopak v neděli již šlo vše podle plánu a konečné výsledky 8:2 a 13:1 hovoří jasně.

A-tým

Ani na druhý pokus nedokázal A-tým získat v extralize první body. Přestože měl utkání s Kert Parkem dobře rozehrané nakonec opět těsně prohrál. Stejně jako v utkání s Kladnem podlehl 2:3. Trefy Edla a Průchy tak přišly nazmar.

Sobota 11. září HBC Plzeň - Kert Park Praha 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Starší dorost

V sobotu si starší dorostenci HBC Plzeň vylámali zuby na obraně Kladna. Přestože dokázali s vypětím všech sil v třetí třetině vyrovnat na 2:2, prohráli nakonec 2:5. Naopak v neděli se jednalo o pohodové utkání hladkou výhru 13:1.

Sobota 11. září HBC Plzeň - HBC Alpiq Kladno 2:5 (0:2, 0:0, 2:3)
Neděle 12. září HBC Plzeň - Kert Park Praha 13:1 (3:0, 3:1, 7:0)

Mladší dorost

V utkání s Kladnem šli plzeňští mladší dorostenci sice do vedení, jenže pak už se trefovali jen hosté a konečné skóre bylo 1:5. Naopak v nedělním utkání s Jungle Fever Kladno vstřelili úvodní branku Středočeši, ale povedená poslední třetina nakonec udělala z utkání jednoznačnou záležitost, ve které kraloval domácí tým.

Sobota 11. září HBC Plzeň - HBC Alpiq Kladno 1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
Neděle 12. září HBC Plzeň - Jungle Fever Kladno 8:2 (1:1, 1:1, 6:0)