Televizní duel přinesl pouze bod

V prvním televizním utkání z plzeňské haly narazilo A mužstvo na mistrovskou Habešovnu. Ze souboje, který se vyznačoval převahou plzeňského celku vyšel nakonec lépe soupeř.

Dominance na hrací ploše byla bez potřebného brankového vyjádření a paradoxně Škoda dvakrát dotahovala náskok soupeře. Střely Jana Arneta a Pavla Štulce nakonec znamenaly zisk alespoň jednoho bodu. Penalty v letošní sezoně mužstvu nejdou a potvrdil to i tento zápas. Ještě hůře dopadl v neděli starší dorost, ten sice na Palmovce proti Parku vedl zásluhou Martina Klasse, ale soupeř díky lépe zvládnuté druhé třetině zvítězil 5:2. Druhou branku Škody vstřelil v přesilovce Jan Votava. Mladší dorostenci v dopoledním utkání nedokázali v první třetině zúročit svoji převahu a získali bod za remízu 1:1 díky Ondřejovi Benediktovi, který vyrovnal pouhých 6 vteřin před koncem. Jediným úspěšným týmem bylo v sobotu béčko. To v souboji o první příčku Oblastní ligy zdolalo Hradiště Bulldogs vysoko 9:3.