A-tým a starší dorost v semifinále!

Hned dva zástupce bude mít plzeňský hokejbal v semifinálových sériích nejvyšších soutěží. V dalších bojích v play-off pokračuje A-tým a starší dorost. Oba celky rozhodli své série ve třech utkáních. Starší dorost se utká se Vsetínem. A-tým se střetne s kladenským HBC KEB.

Starší dorostenci si ve třech zápasech poradili s pražským Kertem. Jednoznačný výsledek se však nerodil lehce. První utkání série (3:2pp) rozhodla až branka Lišky z prodloužení. Druhý zápas pak Plzeň jasně ovládla (5:1), ale na hřišti na Lužinách bylo vše opět vyrovnané. Plzeňané o svém postupu (3:2pp) rozhodli opět až v prodloužení, když se trefil Průcha, předtím do černého mířili Liška a Henrich.

Také áčko si poradilo se svým soupeřem ve třech zápasech. Doma Habešovnu porazilo dvakrát 7:3 a rozhodující třetí bod urvalo v urputné bitvě na Kladně. Rozhodla jediná branka Jana Beránka. Vítězství 1:0 posunulo Plzeňany do semifinále, ve kterém se utkají s týmem HBC KEB Kladno.