Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.2.Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérůTomáš MajerSoučasná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!
5.1.AKTUALIZACE: Hokejbalový bál se odkládáRedakceV současné době situace bohužel neumožňuje uskutečnit druhý ročník hokejbalového bálu, který je z důvodu pandemie koronaviru odložen. Naším přáním zůstává uskutečnit bál nejpozději v lednu roku 2022.
3.12.Michal Slanec trénování v prosinci vítá, venkovní mrazy týmu prý prospějíMarkéta PeclováPo vynucené pauze se plzeňští hokejbalisté vrátili k trénování a s nimi i Michal Slanec, který ji měl obzvlášť dlouhou. Zranění z konce srpna mu totiž v úvodu sezóny nedovolilo nastoupit do žádného utkání. Nyní už s týmem za přísnějších opatření trénuje a přesto, že jsou tréninky neobvykle v zimě, hodnotí je pozitivně.
12.10.Hodnocení víkendu: Dorostenci se rozloučili pětigólovou výhrou, starší žáci v přestřelce prohráliTomáš MajerKvůli pandemii koronaviru se o víkendu nemohly odehrát duely A-týmu, B-týmu a mladších žáků. Tato družstva tak společně s juniory a C-týmem měla volno. Posledního hokejbalového víkendu na dobu minimálně čtrnácti dní si tak užili jen dorostenci, starší žáci a přípravka.
10.10.AKTUALIZACE: A-tým si na domácí premiéru počká, utkání s Hradcem Králové je odloženoTomáš MajerDnešní program extraligy hokejbalu měl na programu čtyři utkání, z prvotních šesti se dvě musela odložit. List odložených zápasů se bohužel rozrostl. Mezi ně se zařadí také utkání mezi Plzní a Hradcem Králové, původně plánované na sobotní odpoledne. Odloženy jsou také zápasy B-týmu a mladších žáků.
9.10.Poprvé doma! Mečouni hostí Hradec Králové, povede se jim odlepit ode dna?Markéta PeclováPoslední utkání před minimálně čtrnáct dní trvající vynucenou pauzou sehrají plzeňští hokejbalisté na domácím hřišti, ovšem bez přítomnosti diváků. V plzeňské hale vyzvou Hradec Králové, proti kterému budu chtít napravit zatím nedobře se vyvíjející začátek sezóny. Z plzeňských týmů se v akci objeví také dorost a starší žáci.
8.10.Návrat jako z partesu. Kapitán MŽ Petr Našinec po zranění nastřílel hned šest branekTomáš MajerV kádru plzeňských mládežnických týmů běhá i letos mnoho talentovaných hokejbalistů. Jedním z nich je mladší žák Petr Našinec, který svůj tým vede jako kapitán. V prvním zápase sezóny se sice zranil, mimo hru ovšem dlouho nebyl a po vynucené pauze se vrátil ve velkém stylu. K víkendové výhře 9:1 sám přispěl hned šesti góly.
7.10.Neděláme herní věci, na které jsme byli zvyklí, říká Marek ŠvarcMarkéta PeclováV sobotu byl v Pardubicích důležitým hráčem mečounů. Na konci první třetiny vyrovnával, v té druhé těsně před sirénou strh vedení na stranu Plzně a nasměroval ji k prvnímu úspěchu, přesto stál na konci utkání na straně poraženého týmu. Řeč je o Marku Švarcovi, který se o nepříznivé situaci plzeňských hokejbalistů rozpovídal v rozhovoru.
5.10.Hodnocení víkendu: Mužské týmy se dál bodově trápí, mládež úspěšná na všech frontáchMarkéta PeclováO prvním říjnovém víkendu se v akci ukázaly všechny plzeňské týmy. A-tým v sobotu nestačil na Pardubice, o den později si se stejným soupeřem neporadil ani B-tým. Junioři přivezli dva body z Prachatic, dorostenci a starší žáci soupeřům doma opět nadělovali. Radovali se i C-tým a mladší žáci v nedalekých Dobřanech.
4.10.První body byly blízko. Plzeňané se přesto z Pardubic vracejí s prázdnouPCE - PLZ 4:3, 5.kolo | RedakceSobotní výjezd do Pardubic plzeňskému A-týmu pořádně zhořkl. Na horké půdě Autoskla sahali mečouni po prvních bodech, nakonec se vracejí s prázdnou. Domácí rozhodli brankou v závěru, na kterou již hokejbalisté s mečounem na hrudi nedokázali zareagovat.
2.10.Áčko bude o první body bojovat v Pardubicích. B-tým, dorost a žáci nastoupí domaTomáš MajerPrvní říjnový víkend znamená pro plzeňský A-tým výjezd na hřiště pardubického Autoskla. Plzeňané vyšli třikrát bodově na prázdno, to by nyní rádi změnili. Duel stejných soupeřů, akorát v Plzni, uvidí také druhá nejvyšší soutěž. Z mládeže na domácí ploše nastoupí dorostenci a žákovská družstva.
1.10.Budeme na všem pracovat a věřím, že se tím úspěch dostaví, doufá David PokornýMarkéta PeclováMečounům se v naší nejvyšší hokejbalové soutěži zatím nedaří dle představ. O prodlouženém víkendu se z Kladna i Kert Parku vrátili bez bodu a jen s jedním vstřeleným gólem. O ten se v pražských Lužinách postaral David Pokorný, který se v rozhovoru ohlíží nejen za oběma odehranými zápasy, ale již vyhlíží ten další.
30.9.Týmy přípravek a minipřípravek za sebou mají první zápasy v sezóněTomáš MajerRadost svým trenérům pravidelně dělají hokejbalisté a hokejbalistky nejmenších kategorií. Nejinak tomu bylo u posledních turnajů kategorií přípravky a minipřípravky. Přípravka do akce vstoupila již v sobotu 19. září, minipřípravka o týden později, a hned se dvěma celky!
29.9.Hodnocení víkendu: Áčko i Béčko na první výhry stále čekají, dorost a starší žáci jsou stoprocentníMarkéta PeclováO prodlouženém víkendu sehrál A-tým dvě utkání. V sobotu neuspěl na Kladně a z výhry se neradoval ani v pondělí. Naprázdno vyšel v neděli i B-tým, naopak se dařilo C-týmu a mládeži. První tři body na kladenském hřišti vybojovali junioři, v domácím prostředí se blýskl dorost a starší žáci. Mladší žáci měli volno. Foto: HBC Malenovice
28.9.Plzeňané na Kert nestačili a prohráli rozdílem třídyKER - PLZ 7:1, 3.kolo | RedakceNa pondělní duel na půdě pražského Kertu nebudou hráči a trenéři plzeňského A-týmu vzpomínat v dobrém. Mečouni hned sedmkrát inkasovali, a to brankář Návara navíc lapil trestné střílení. Na straně Plzně se z gólu mohl radovat pouze David Pokorný.
26.9.Mečouni na Kladně neskórovali, domů se vrací bez boduKLA - PLZ 4:0, 4.kolo | Markéta PeclováPlzeňští hokejbalisté po pouze opět vyběhli k extraligovému utkání. První zápas, který je o tomto víkendu čekal, odehráli na Kladně. Po první vyrovnané a bezbrankové třetině se v té druhé jako první prosadili domácí. Ti svůj náskok v poslední části navýšili třemi brankami a vedení už nepustili. Plzeň tak na první výhru stále čeká. Foto: HBC Kladno
25.9.Pauza je u konce! A-tým sobotu míří na Kladno a v pondělí odehraje zápas s KertemTomáš MajerO následujícím prodlouženém víkendu půjde po dlouhé době do akce plzeňský A-tým, a to hned ve dvou případech! Na regulérní sobotní utkání na Kladně naváže odložený zápas na půdě Kertu, který se původně měl odehrát 19. září. Do akce půjde samozřejmě i mládež, doma se představí dorost a starší žáci. B-tým vyjede do Malenovic.
23.9.Chtěl bych letos dosáhnout opět na vítězství v naší lize, říká starší žák Jáchym DobrýMarkéta PeclováStarší žáci v sobotu zahájili sezónu vysokým vítězstvím nad Blatnou, kterou porazili rozdílem dvaceti tří branek. Na velké gólové úrodě se podílel také Jáchym Dobrý, jenž v rozhovoru hodnotí nejen toto utkání. S plzeňským obráncem jsme se ještě ohlédli za turnajem na pražských Lužinách, kde mečouni vybojovali druhé místo.
21.9.Hodnocení víkendu: Divoká přestřelka dorostu a starších žáků, B-tým neuspělMarkéta PeclováO uplynulém víkendu se některé plzeňské týmy opět vrátily k zápasům. V sobotu se v domácím prostředí představili starší žáci, kteří vysoko porazili Blatnou. O den později si střelnici doma otevřel i dorost proti Suchdolu a úspěšní byli rovněž mladší žáci, kteří bojovali na hřišti Dobřan. B-tým ve druhém utkání nestačil na Brno.
18.9.PREVIEW: O víkendu doma nastoupí B-tým, dorost a starší žáciTomáš MajerNadcházející víkend do akce nastoupí čtveřice týmů HBC Plzeň, při čemž hned tři z nich nastoupí na domácí ploše. B-tým ve Štruncových sadech hostí Brno, v hale na Košutce si zahrají dorostenci a starší žáci. Zápasy A-týmu a juniorů na půdě Kert Parku byly odloženy z preventivních důvodů.
11.9.Klub HBC Plzeň oznamuje pozitivní výsledek na COVID-19. Víkendové zápasy se odkládajíRedakceU jednoho z hráčů HBC Plzeň byl potvrzen pozitivní test na nemoc COVID-19. Klub HBC Plzeň na pokyn krajské hygienické stanici podnikl příslušné kroky. Plánované víkendové zápasy všech kategorií se odkládají a na nejbližší dny se pozastavuje veškerá sportovní činnost v hokejbalové hale.
9.9.Časová náročnost je možná až dvojnásobná oproti hráči, říká o trenérské práci Stanislav KastnerMarkéta PeclováV sobotu zahájil A-tým sezónu v Ústí nad Labem, o den později přivítal prvoligový B-tým na domácí půdě Suchdol nad Lužnicí. U obou zápasů byl Stanislav Kastner. U prvního jako asistent trenéra, do druhého nastoupil jako hráč. Kromě těchto duelů a funkcí přišla v rozhovoru řeč také na odložené MS Masters.
8.9.Hokejbalový dotazník: Michal Slanec #69 a Ondřej Kejř #81RedakceDalší představovanou dvojici v hokejbalových dotaznících tvoří Michal Slanec a Ondřej Kejř. Hráči, kteří mají na svém kontě i zápasy za reprezentaci. Oba se rovněž zúčastnili mistrovství světa a v kabině plzeňského A-týmu se řadí mezi nejzkušenější. Co zajímavého prozradili v dotazníku?
7.9.Hodnocení víkendu: Stříbro starších žáků, ústecká mise bez bodu, stejně tak B-týmTomáš MajerO prvním hracím víkendu nové sezóny vstoupily do soutěžních utkáních tři plzeňské týmy, ani jeden však do nich nevkročil tou správnou nohou. A-tým, stejně jako junioři, v sobotu podlehl ústecké Elbě, B-tým o den později nestačil na Suchdol nad Lužnicí. Úspěšnými byli ale starší žáci, kteří si z turnaje z pražských Lužin přivezli stříbro.
6.9.První zápas body nepřinesl. Z těsného vítězství se raduje ústecká ElbaUNL - PLZ 2:1, 1.kolo | RedakceV sobotu začal pro mužský A-tým další extraligový ročník. Mečouni jej začali v Ústí nad Labem. Sestava doplněná zkušenými hráči i juniory se sice ujala vedení, ale další branky do ústecké sítě již nepadly. Dvakrát se naopak prosadil domácí Vaněk a rozhodl tak o výhře svého celku. FOTO: Ivana Laiblová.
4.9.Extraligový ročník začíná! A-tým a junioři jej začnou na půdě ústecké ElbyTomáš MajerPoprvé od března se opět rozběhnou extraligové soutěže hokejbalu. O víkendu se na modrou čáru postaví hráči A-týmu, juniorů a po několika letech uvidíme B-tým HBC Plzeň ve druhé nejvyšší soutěži. Starší žáci se o víkendu představí na turnaji v Praze.
3.9.Nejlepší útočník Memoriálu Libora Topolánka Roman Poláček: Turnaj byl skvělá prověrkaTomáš MajerJunioři o víkendu ovládli Memoriál Libora Topolánka na pražských Lužinách. Svěřenci Tomáše Semery ze tří zápasů vytěžili sedm bodů. Mečouni vědí o svých silných stránkách i o těch slabších. To v rozhovoru potvrzuje také Roman Poláček, který byl vyhlášen nejlepším útočníkem celého turnaje.
2.9.Vít Lokajíček: Chci začít sezónu vítězně, budu se snažit týmu co nejvíce pomoctMarkéta PeclováMečouni mají za sebou soustředění v Sušici, kde se v rámci přípravy střetli s dvěma prvoligovými celky. Jedním z úspěšných střelců v zápasech byl i Vít Lokajíček, jenž si minulý týden na Hokejbalovém kempu vyzkoušel roli trenéra. Nyní už plzeňský útočník vyhlíží první extraligový zápas nového ročníku, který Plzeň odehraje s Ústím.
28.8.A-tým vyrazí na soustředění do Sušice, junioři absolvují Memoriál Libora TopolánkaTomáš MajerTýden před startem extraligového ročníku vyrazí plzeňský A-tým na tradiční soustředění do Sušice. V prostředí tamního zimního stadionu čeká hráče několik tréninkových jednotek a v neděli dvojice zápasů. Hokejbalem naplněnou sobotu budou mít také junioři, kteří se v Praze zúčastní prestižního turnaje.
27.8.Hokejbalový dotazník: Vlastimil Pavlečka #34 a David Pokorný #40Tomáš MajerV dalším díle hokejbalového dotazníku představujeme dvojici spolužáků z vysoké školy, Vlastimila Pavlečku a Davida Pokorného. Hokejbalové premiéry robustních hokejbalistů dělí více než deset let. Co dalšího na sebe prozradili?
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Tomáš Hýbl #16
Tomáš HÝBL
Číslo dresu:   16
Narozen:   29.4.2000
Výška:   185 cm
Váha:   78 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál