Infobar:  Tréninky přípravky a minipřípravky jsou v plném proudu! Každé pondělí a středu od 16:00 do 17:15
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

30.9.Týmy přípravek a minipřípravek za sebou mají první zápasy v sezóněTomáš MajerRadost svým trenérům pravidelně dělají hokejbalisté a hokejbalistky nejmenších kategorií. Nejinak tomu bylo u posledních turnajů kategorií přípravky a minipřípravky. Přípravka do akce vstoupila již v sobotu 19. září, minipřípravka o týden později, a hned se dvěma celky!
29.9.Ačko i Béčko na první výhry stále čekají, dorost a starší žáci jsou stoprocentníMarkéta PeclováO prodlouženém víkendu sehrál A-tým dvě utkání. V sobotu neuspěl na Kladně a z výhry se neradoval ani v pondělí. Naprázdno vyšel v neděli i B-tým, naopak se dařilo C-týmu a mládeži. První tři body na kladenském hřišti vybojovali junioři, v domácím prostředí se blýskl dorost a starší žáci. Mladší žáci měli volno. Foto: HBC Malenovice
28.9.Plzeňané na Kert nestačili a prohráli rozdílem třídyKER - PLZ 7:1, 3.kolo | RedakceNa pondělní duel na půdě pražského Kertu nebudou hráči a trenéři plzeňského A-týmu vzpomínat v dobrém. Mečouni hned sedmkrát inkasovali, a to brankář Návara navíc lapil trestné střílení. Na straně Plzně se z gólu mohl radovat pouze David Pokorný.
26.9.Mečouni na Kladně neskórovali, domů se vrací bez boduKLA - PLZ 4:0, 4.kolo | Markéta PeclováPlzeňští hokejbalisté po pouze opět vyběhli k extraligovému utkání. První zápas, který je o tomto víkendu čekal, odehráli na Kladně. Po první vyrovnané a bezbrankové třetině se v té druhé jako první prosadili domácí. Ti svůj náskok v poslední části navýšili třemi brankami a vedení už nepustili. Plzeň tak na první výhru stále čeká. Foto: HBC Kladno
25.9.Pauza je u konce! A-tým sobotu míří na Kladno a v pondělí odehraje zápas s KertemTomáš MajerO následujícím prodlouženém víkendu půjde po dlouhé době do akce plzeňský A-tým, a to hned ve dvou případech! Na regulérní sobotní utkání na Kladně naváže odložený zápas na půdě Kertu, který se původně měl odehrát 19. září. Do akce půjde samozřejmě i mládež, doma se představí dorost a starší žáci. B-tým vyjede do Malenovic.
23.9.Chtěl bych letos dosáhnout opět na vítězství v naší lize, říká starší žák Jáchym DobrýMarkéta PeclováStarší žáci v sobotu zahájili sezónu vysokým vítězstvím nad Blatnou, kterou porazili rozdílem dvaceti tří branek. Na velké gólové úrodě se podílel také Jáchym Dobrý, jenž v rozhovoru hodnotí nejen toto utkání. S plzeňským obráncem jsme se ještě ohlédli za turnajem na pražských Lužinách, kde mečouni vybojovali druhé místo.
21.9.Hodnocení víkendu: Divoká přestřelka dorostu a starších žáků, B-tým neuspělMarkéta PeclováO uplynulém víkendu se některé plzeňské týmy opět vrátily k zápasům. V sobotu se v domácím prostředí představili starší žáci, kteří vysoko porazili Blatnou. O den později si střelnici doma otevřel i dorost proti Suchdolu a úspěšní byli rovněž mladší žáci, kteří bojovali na hřišti Dobřan. B-tým ve druhém utkání nestačil na Brno.
18.9.PREVIEW: O víkendu doma nastoupí B-tým, dorost a starší žáciTomáš MajerNadcházející víkend do akce nastoupí čtveřice týmů HBC Plzeň, při čemž hned tři z nich nastoupí na domácí ploše. B-tým ve Štruncových sadech hostí Brno, v hale na Košutce si zahrají dorostenci a starší žáci. Zápasy A-týmu a juniorů na půdě Kert Parku byly odloženy z preventivních důvodů.
11.9.Klub HBC Plzeň oznamuje pozitivní výsledek na COVID-19. Víkendové zápasy se odkládajíRedakceU jednoho z hráčů HBC Plzeň byl potvrzen pozitivní test na nemoc COVID-19. Klub HBC Plzeň na pokyn krajské hygienické stanici podnikl příslušné kroky. Plánované víkendové zápasy všech kategorií se odkládají a na nejbližší dny se pozastavuje veškerá sportovní činnost v hokejbalové hale.
9.9.Časová náročnost je možná až dvojnásobná oproti hráči, říká o trenérské práci Stanislav KastnerMarkéta PeclováV sobotu zahájil A-tým sezónu v Ústí nad Labem, o den později přivítal prvoligový B-tým na domácí půdě Suchdol nad Lužnicí. U obou zápasů byl Stanislav Kastner. U prvního jako asistent trenéra, do druhého nastoupil jako hráč. Kromě těchto duelů a funkcí přišla v rozhovoru řeč také na odložené MS Masters.
8.9.Hokejbalový dotazník: Michal Slanec #69 a Ondřej Kejř #81RedakceDalší představovanou dvojici v hokejbalových dotaznících tvoří Michal Slanec a Ondřej Kejř. Hráči, kteří mají na svém kontě i zápasy za reprezentaci. Oba se rovněž zúčastnili mistrovství světa a v kabině plzeňského A-týmu se řadí mezi nejzkušenější. Co zajímavého prozradili v dotazníku?
7.9.Hodnocení víkendu: Stříbro starších žáků, ústecká mise bez bodu, stejně tak B-týmTomáš MajerO prvním hracím víkendu nové sezóny vstoupily do soutěžních utkáních tři plzeňské týmy, ani jeden však do nich nevkročil tou správnou nohou. A-tým, stejně jako junioři, v sobotu podlehl ústecké Elbě, B-tým o den později nestačil na Suchdol nad Lužnicí. Úspěšnými byli ale starší žáci, kteří si z turnaje z pražských Lužin přivezli stříbro.
6.9.První zápas body nepřinesl. Z těsného vítězství se raduje ústecká ElbaUNL - PLZ 2:1, 1.kolo | RedakceV sobotu začal pro mužský A-tým další extraligový ročník. Mečouni jej začali v Ústí nad Labem. Sestava doplněná zkušenými hráči i juniory se sice ujala vedení, ale další branky do ústecké sítě již nepadly. Dvakrát se naopak prosadil domácí Vaněk a rozhodl tak o výhře svého celku. FOTO: Ivana Laiblová.
4.9.Extraligový ročník začíná! A-tým a junioři jej začnou na půdě ústecké ElbyTomáš MajerPoprvé od března se opět rozběhnou extraligové soutěže hokejbalu. O víkendu se na modrou čáru postaví hráči A-týmu, juniorů a po několika letech uvidíme B-tým HBC Plzeň ve druhé nejvyšší soutěži. Starší žáci se o víkendu představí na turnaji v Praze.
3.9.Nejlepší útočník Memoriálu Libora Topolánka Roman Poláček: Turnaj byl skvělá prověrkaTomáš MajerJunioři o víkendu ovládli Memoriál Libora Topolánka na pražských Lužinách. Svěřenci Tomáše Semery ze tří zápasů vytěžili sedm bodů. Mečouni vědí o svých silných stránkách i o těch slabších. To v rozhovoru potvrzuje také Roman Poláček, který byl vyhlášen nejlepším útočníkem celého turnaje.
2.9.Vít Lokajíček: Chci začít sezónu vítězně, budu se snažit týmu co nejvíce pomoctMarkéta PeclováMečouni mají za sebou soustředění v Sušici, kde se v rámci přípravy střetli s dvěma prvoligovými celky. Jedním z úspěšných střelců v zápasech byl i Vít Lokajíček, jenž si minulý týden na Hokejbalovém kempu vyzkoušel roli trenéra. Nyní už plzeňský útočník vyhlíží první extraligový zápas nového ročníku, který Plzeň odehraje s Ústím.
28.8.A-tým vyrazí na soustředění do Sušice, junioři absolvují Memoriál Libora TopolánkaTomáš MajerTýden před startem extraligového ročníku vyrazí plzeňský A-tým na tradiční soustředění do Sušice. V prostředí tamního zimního stadionu čeká hráče několik tréninkových jednotek a v neděli dvojice zápasů. Hokejbalem naplněnou sobotu budou mít také junioři, kteří se v Praze zúčastní prestižního turnaje.
27.8.Hokejbalový dotazník: Vlastimil Pavlečka #34 a David Pokorný #40Tomáš MajerV dalším díle hokejbalového dotazníku představujeme dvojici spolužáků z vysoké školy, Vlastimila Pavlečku a Davida Pokorného. Hokejbalové premiéry robustních hokejbalistů dělí více než deset let. Co dalšího na sebe prozradili?
25.8.Po stopách extraligových výjezdů s Lukášem HanušemMarkéta PeclováPůsobení hráče v hokejbalové extralize obnáší nejen zápasy a tréninky, ale také cestování. Všechny cesty, které plzeňský A-tým absolvuje, jsme zmapovali. Zjistili jsme vzdálenosti všech jedenácti soupeřů od Hokejbalové haly v Plzni přímo k jejich hřišti a vypočítali ujeté kilometry a čas strávený na silnicích. Společně s Lukášem Hanušem jsme nahlédli i do zákulisí výjezdů.
24.8.Hokejbalový dotazník: Petr Kráčina #33 a Jiří Návara #35RedakceV našem hokejbalovém dotazníku se během léta dostalo také na brankářskou dvojici, která spolu tvořila úspěšný tandem v sezóně 2013/14, kdy byli členy zlatého týmu plzeňského staršího dorostu. Oba prozrazují zajímavosti ze svého prvního hokejbalového zápasu, kdy v případě Jiřího Návary chytali současní gólmani A-týmu proti sobě.
22.8.Hokejbalový dotazník: Adam Roušal #29 a Lukáš Zíka #30RedakceDalší dvojici z kabiny A-týmu, kterou prostřednictvím dotazníku představíme, tvoří Adam Roušal a Lukáš Zíka. Prvně jmenovaný útočník se v plzeňském kádru řadí mezi nejzkušenější, v anulovaném ročníku se stal nejlepším střelcem mečounů. Zíka si první start za muže zapsal na letošním turnaji Pilsen Challenge, kde hned den po debutu vsítil premiérovou branku.
21.8.Mládežnické reprezentace prověří o víkendu turnaje. V nominacích jsou také PlzeňanéTomáš MajerO následujícím víkendu se po delší pauze setkají juniorské reprezentace. Sílu výběrů U19 a U21 prověří turnaje v Kladně a v Přelouči. Trenéři své družiny původně připravovali na červnové MS ve Švýcarsku, které bylo ovšem o rok odloženo.
20.8.Hokejbalový dotazník: Jakub Vobruba #25 a David Štípek #26RedakceV dalším díle představíme hráče, kteří se před dvěma lety podíleli na stříbrné medaili v kategorii staršího dorostu. Jakuba Vobrubu a Davida Štípka. Zatímco Jakub Vobruba začne v A-týmu třetí sezónu, pro Davida Štípka bude letošní ročník premiérový, ačkoliv již několik startů v extralize nasbíral.
17.8.Hokejbalový dotazník: Michal Průcha #19 a Marek Švarc #22RedakceV dalším díle představíme hráče, které ostatní spoluhráče zmiňují v odpovědích jako hokejbalisty s nejlepší střelou. Řeč je o Michalu Průchovi a Marku Švarcovi. Oba mají doma medaile z mládežnických MS, Michal Průcha navíc dvakrát startoval na seniorském šampionátu a v roce 2013 přispěl k semifinálové demolici domácí Kanady.
15.8.Hokejbalový dotazník: Jiří Benedikt #20 a Tomáš Ulč #21RedakceVe třetím díle našeho hokejbalového dotazníku představíme odpovědi Jiřího Benedikta a Tomáše Ulče. Jeden je přesný střelec, druhý zas ceněný bojovník. Dozvíte se o jejich premiérových trefách a dalších zajímavostech.
13.8.Hokejbalový dotazník: Richard Hurt #13 a Lukáš Hanuš #15RedakceS hokejbalovými dotazníky plzeňského A-týmu pokračujeme a představujeme další dva extraligové hokejbalisty. Tentokrát se dozvíte zajímavosti, které o sobě prozradili mladý útočník Richard Hurt a nejproduktivnějšího obránce mečounů v anulované sezóně Lukáš Hanuš.
11.8.Hokejbalový dotazník: David Ulč #7 a Vít Lokajíček #12RedakceHráči A-týmu během léta odpovídali na krátký dotazník. Redakce bude postupně jednotlivé dotazníky zveřejňovat a tím představí extraligové hokejbalisty a zajímavosti o nich. První dvojicí jsou spolužáci ze základní školy, mladíci David Ulč a Vít Lokajíček.
5.8.Trojice týmů začala s přípravou na novou hokejbalovou sezónuRedakceV pondělí 3. srpna se poprvé sešli hráči dorostu a A-týmu, aby zahájili přípravu na nadcházející ročník. O den později se k nim připojili také junioři. Žákovským družstvům začne tréninkový cyklus o den později. Klub v srpnu čekají tři významné akce, včetně mládežnického Pilsen Cupu!
31.7.Martin Kunzmann odchází na hostování do Grenchenu, kterému chce pomoci k trofejímTomáš MajerČeská a speciálně plzeňská hokejbalová kolonie ve Švýcarsku se v příští sezóně rozroste o dalšího člena. Na hostování do týmu SHC Grenchen-Limpachtal odchází útočník Martin Kunzmann, který do země helvétského kříže odchází po pěti letech v kádru A-týmu.
28.7.Nová sezóna je za dveřmi. V soutěžích se mění složení týmů, někde i herní systémyMarkéta PeclováSezóna 2020/2021 se blíží, a tak přinášíme informace se změnami, které před jejím začátkem nastaly. Přestože minulý ročník byl anulovaný a nikdo nesestupoval, složení týmů v extralize mužů bude jiné. Změny hlásí i juniorská a dorostenecká extraliga. Obě tyto soutěže se rozrostly, což se dotklo herních systémů.
Aktuální články

Týmy přípravek a minipřípravek za sebou mají první zápasy v sezóně

Radost svým trenérům pravidelně dělají hokejbalisté a hokejbalistky nejmenších kategorií. Nejinak tomu bylo u posledních turnajů kategorií přípravky a minipřípravky. Přípravka do akce vstoupila již v sobotu 19. září, minipřípravka o týden později, a hned se dvěma celky!

Zápasy
4. | sobota 26.9.2020 | 11:00
Kladno - HBC Plzeň
KLA PLZ
 
 
 
 
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
 
6. | sobota 10.10.2020 | 17:00
HBC Plzeň - Hradec Králové
 
7. | sobota 17.10.2020 | 15:00
Karviná - HBC Plzeň
 
 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Jiří Benedikt #20
Jiří BENEDIKT
Číslo dresu:   20
Narozen:   11.6.1988
Výška:   190 cm
Váha:   99 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2020 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál