Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

24.12.PF 2012HBC PlzeňKlub HBC Plzeň děkuje všem svým partnerům a příznivcům za podporu v roce 2011 a přeje klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a nejen hokejbalových úspěchů v roce 2012.
22.12.Martin Kovářík zhodnotil první polovinu extraligové sezónyMarek ChlupatýTrenér Martin Kovářík je nováčkem na lavičce plzeňského A-týmu a hned prožil krušný podzim. Družstvo totiž vlivem řady faktorů nefiguruje v extraligové tabulce na obvyklých pozicích. Přesto neztrácí pozitivní energii, což potvrzuje také v hodnocení první poloviny ročníku a v plánech do budoucna.
13.12.Přípravka o víkendu v domácím prostředí jednou zvítězilaMarek ChlupatýNeděle 11. prosince patřila v hokejbalové hale na Košutce zápasům soutěže přípravek. Představilo se pět týmů, chyběli pouze hráči Sušice. Domácí hokejbalisté hráli dvě utkání. Nejdříve prohráli 0:2 s týmem Stříbra, poté těsně 2:1 porazili České Budějovice. V dalších zápasech se nejvíce dařilo Třemošné a Stříbru.
8.12.Hokejbalová hala přivítá další turnajový den soutěže přípravekMarek ChlupatýJiž jen jedno družstvo HBC Plzeň má před zimní přestávkou na programu další utkání. Přípravka se v neděli 11. prosince představí v domácím prostředí hokejbalové haly na Košutce. Plzeň totiž hostí další turnajový den soutěže nejmenších hokejbalistů. Celkem bude odehráno šest utkání, každé se hraje dvakrát dvanáct minut čistého času.
8.12.Trenérské hodnocení podzimu mladšího dorostuMarek ChlupatýDružstvo mladšího dorostu má za sebou všechny zápasy podzimní části hokejbalové sezóny, a tak je čas bilancovat. Trenér Tomáš Semera zhodnotil dosavadní výkony týmu, který figuruje na třetí příčce extraligové tabulky, a zaměřil se také na to, co bude následovat v druhé polovině ročníku 2011/12.
4.12.Hodnocení víkendu: A-tým a starší žáci stoprocentníMarek ChlupatýJen tři družstva HBC Plzeň zasáhla o víkendu 3. a 4. prosince do bojů ve svých soutěžích. Dvě stoprocentně úspěšně. Áčko si v Horní Bříze došlo pro postup v Českém poháru. Starší žáci v domácím prostředí přehráli Blatnou. Naopak jen dva z šesti možných bodů získali mladší žáci, když podlehli Blatné a až po samostatných stříleních zvítězili nad Dobřany.
3.12.Plzeňané jdou v Českém poháru dál, v Horní Bříze nezaváhaliHBR - PLZ 0:3, 3.kolo | Marek ChlupatýTomáš Větrovský v brance, dvě obranné dvojice a tři útoky, taková byla sestava HBC Plzeň pro duel třetího kola Českého poháru v Horní Bříze. Plzeňané měli celý průběh utkání pod kontrolou, v každé třetině vstřelili jednu branku a naopak soupeři povolili jen deset střel. Konečné skóre tak bylo 3:0 pro favorita.
1.12.A-tým vstoupí v Horní Bříze do Českého poháruMarek ChlupatýPřestože extraligové boje budou pokračovat až na jaře, plzeňský A-tým si ještě nemůže užívat zimního spánku. V sobotu 3. prosince se svěřenci Martina Kováříka představí v rámci Českého poháru v Horní Bříze. O víkendu čekají zápasy také na obě žákovská družstva.
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Roman Poláček #14
Roman POLÁČEK
Číslo dresu:   14
Narozen:   11.11.2001
Výška:   179 cm
Váha:   63 kg
Post:   útočník
Hůl:   pravá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál