Infobar:  Tréninky přípravky a minipřípravky jsou v plném proudu! Každé pondělí a středu od 16:00 do 17:15
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2020 vyšly tyto články:

23.9.Chtěl bych letos dosáhnout opět na vítězství v naší lize, říká starší žák Jáchym DobrýMarkéta PeclováStarší žáci v sobotu zahájili sezónu vysokým vítězstvím nad Blatnou, kterou porazili rozdílem dvaceti tří branek. Na velké gólové úrodě se podílel také Jáchym Dobrý, jenž v rozhovoru hodnotí nejen toto utkání. S plzeňským obráncem jsme se ještě ohlédli za turnajem na pražských Lužinách, kde mečouni vybojovali druhé místo.
21.9.Hodnocení víkendu: Divoká přestřelka dorostu a starších žáků, B-tým neuspělMarkéta PeclováO uplynulém víkendu se některé plzeňské týmy opět vrátily k zápasům. V sobotu se v domácím prostředí představili starší žáci, kteří vysoko porazili Blatnou. O den později si střelnici doma otevřel i dorost proti Suchdolu a úspěšní byli rovněž mladší žáci, kteří bojovali na hřišti Dobřan. B-tým ve druhém utkání nestačil na Brno.
18.9.PREVIEW: O víkendu doma nastoupí B-tým, dorost a starší žáciTomáš MajerNadcházející víkend do akce nastoupí čtveřice týmů HBC Plzeň, při čemž hned tři z nich nastoupí na domácí ploše. B-tým ve Štruncových sadech hostí Brno, v hale na Košutce si zahrají dorostenci a starší žáci. Zápasy A-týmu a juniorů na půdě Kert Parku byly odloženy z preventivních důvodů.
11.9.Klub HBC Plzeň oznamuje pozitivní výsledek na COVID-19. Víkendové zápasy se odkládajíRedakceU jednoho z hráčů HBC Plzeň byl potvrzen pozitivní test na nemoc COVID-19. Klub HBC Plzeň na pokyn krajské hygienické stanici podnikl příslušné kroky. Plánované víkendové zápasy všech kategorií se odkládají a na nejbližší dny se pozastavuje veškerá sportovní činnost v hokejbalové hale.
9.9.Časová náročnost je možná až dvojnásobná oproti hráči, říká o trenérské práci Stanislav KastnerMarkéta PeclováV sobotu zahájil A-tým sezónu v Ústí nad Labem, o den později přivítal prvoligový B-tým na domácí půdě Suchdol nad Lužnicí. U obou zápasů byl Stanislav Kastner. U prvního jako asistent trenéra, do druhého nastoupil jako hráč. Kromě těchto duelů a funkcí přišla v rozhovoru řeč také na odložené MS Masters.
8.9.Hokejbalový dotazník: Michal Slanec #69 a Ondřej Kejř #81RedakceDalší představovanou dvojici v hokejbalových dotaznících tvoří Michal Slanec a Ondřej Kejř. Hráči, kteří mají na svém kontě i zápasy za reprezentaci. Oba se rovněž zúčastnili mistrovství světa a v kabině plzeňského A-týmu se řadí mezi nejzkušenější. Co zajímavého prozradili v dotazníku?
7.9.Hodnocení víkendu: Stříbro starších žáků, ústecká mise bez bodu, stejně tak B-týmTomáš MajerO prvním hracím víkendu nové sezóny vstoupily do soutěžních utkáních tři plzeňské týmy, ani jeden však do nich nevkročil tou správnou nohou. A-tým, stejně jako junioři, v sobotu podlehl ústecké Elbě, B-tým o den později nestačil na Suchdol nad Lužnicí. Úspěšnými byli ale starší žáci, kteří si z turnaje z pražských Lužin přivezli stříbro.
6.9.První zápas body nepřinesl. Z těsného vítězství se raduje ústecká ElbaUNL - PLZ 2:1, 1.kolo | RedakceV sobotu začal pro mužský A-tým další extraligový ročník. Mečouni jej začali v Ústí nad Labem. Sestava doplněná zkušenými hráči i juniory se sice ujala vedení, ale další branky do ústecké sítě již nepadly. Dvakrát se naopak prosadil domácí Vaněk a rozhodl tak o výhře svého celku. FOTO: Ivana Laiblová.
4.9.Extraligový ročník začíná! A-tým a junioři jej začnou na půdě ústecké ElbyTomáš MajerPoprvé od března se opět rozběhnou extraligové soutěže hokejbalu. O víkendu se na modrou čáru postaví hráči A-týmu, juniorů a po několika letech uvidíme B-tým HBC Plzeň ve druhé nejvyšší soutěži. Starší žáci se o víkendu představí na turnaji v Praze.
3.9.Nejlepší útočník Memoriálu Libora Topolánka Roman Poláček: Turnaj byl skvělá prověrkaTomáš MajerJunioři o víkendu ovládli Memoriál Libora Topolánka na pražských Lužinách. Svěřenci Tomáše Semery ze tří zápasů vytěžili sedm bodů. Mečouni vědí o svých silných stránkách i o těch slabších. To v rozhovoru potvrzuje také Roman Poláček, který byl vyhlášen nejlepším útočníkem celého turnaje.
2.9.Vít Lokajíček: Chci začít sezónu vítězně, budu se snažit týmu co nejvíce pomoctMarkéta PeclováMečouni mají za sebou soustředění v Sušici, kde se v rámci přípravy střetli s dvěma prvoligovými celky. Jedním z úspěšných střelců v zápasech byl i Vít Lokajíček, jenž si minulý týden na Hokejbalovém kempu vyzkoušel roli trenéra. Nyní už plzeňský útočník vyhlíží první extraligový zápas nového ročníku, který Plzeň odehraje s Ústím.
Aktuální články

Chtěl bych letos dosáhnout opět na vítězství v naší lize, říká starší žák Jáchym Dobrý

Starší žáci v sobotu zahájili sezónu vysokým vítězstvím nad Blatnou, kterou porazili rozdílem dvaceti tří branek. Na velké gólové úrodě se podílel také Jáchym Dobrý, jenž v rozhovoru hodnotí nejen toto utkání. S plzeňským obráncem jsme se ještě ohlédli za turnajem na pražských Lužinách, kde mečouni vybojovali druhé místo.

Zápasy
1. | sobota 5.9.2020 | 14:00
Ústí n. Labem - HBC Plzeň
UNL PLZ
 
 
 
 
4. | sobota 26.9.2020 | 11:00
Kladno - HBC Plzeň
 
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
 
6. | sobota 10.10.2020 | 17:00
HBC Plzeň - Hradec Králové
 
 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
David Štípek #7
David ŠTÍPEK
Číslo dresu:   7
Narozen:   27.9.2000
Výška:   184 cm
Váha:   83 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2020 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál