Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
30.10.Hodnocení víkendu: Vítězná sobota na KošutceMarek ChlupatýFanoušci HBC Plzeň zažívali o víkendu od pátku 28. října do neděle 30. října radost především v sobotu, kdy se v hokejbalové hale na Košutce představily tři týmy a všechny tři vítězně. V pátek se v utkáních na hřištích soupeřů dařilo jen napůl, v neděli si všechna družstva užívala volno.
28.10.Áčko může zlomit nepříznivou sérii již v pátek na KladněMarek ChlupatýPoslední čtyři utkání přinesla plzeňskému A-týmu jen prohry. Nepříznivou sérii budou moci svěřenci trenéra Martina Kováříka přerušit již v pátek 28. října. Nečeká je však jednoduchý úkol, představí se na hřišti úřadujícího mistra z Kladna. O víkendu prodlouženém pátečním svátečním dnem zasáhnou do bojů ve svých soutěžích také další družstva HBC Plzeň, volno mají jen starší a mladší žáci.
28.10.Plzeňané mistrovi vzdorovali, v Kladně prohráli 1:2KLA - PLZ 2:1, 11.kolo | Marek ChlupatýPlzeňští hokejbalisté šli v utkání na Kladně rychle do vedení, ale jediná trefa Stanislava Valenty nakonec na body nestačila. Domácí tým, mistr posledních tří extraligových ročníků, dvěma přesilovkovými góly utkání otočil. Plzeňané byli favoritovi vyrovnaným soupeřem, popáté v řadě však nezískali jediný bod.
26.10.Ondřej Benedikt spokojeně polyká porci zápasů v A-týmu i dorostuMarek ChlupatýJiž loni naskočil v závěru základní části za extraligový A-tým, letos množství utkání sehraných v nejvyšší soutěži znatelně rozmnožil. Ondřej Benedikt zatím zdárně kombinuje utkání staršího dorostu a áčka. Přestože v extralize letos ještě nebodoval, je zatím spokojený. Sbírá zkušenosti a upozorňuje na sebe trenéry reprezentační dvacítky, se kterou by rád absolvoval světový šampionát. Ten hostí v příštím roce jihočeský Písek.
23.10.Ani na Kert Plzeňané recept nenašli a prohráli 2:5PLZ - KER 2:5, 10.kolo | Marek ChlupatýAni druhé víkendové utkání v domácím prostředí nepřineslo pro Plzeň výhru a série prohraných zápasů se tak protáhla na čtyři v řadě. Plzeňané sice šli v první třetině do vedení, ale poté již dominoval soupeř. Branky Ondřeje Kejře a Jiřího Benedikta na body nestačily.
23.10.Hodnocení víkendu: Trápení extraligových družstevMarek ChlupatýExtraligová družstva HBC Plzeň se o víkendu 22. a 23. října trápila. Pouze starší dorostenci dokázali ve svém jediném utkání uspět a v Ústí nad Labem vytěžit alespoň dva body za výhru po samostatných stříleních. Hráči A-týmu i mladší dorostenci vyšli naprázdno. Naopak všechny ostatní družstva (SŽ, MŽ, B-tým) naplno bodovala.
22.10.Souboj s Pardubicemi rozhodly první tři minutyPLZ - PCE 1:3, 9.kolo | Marek ChlupatýPlzeňští hokejbalisté v utkání devátého extraligového kola v domácím prostředí nestačily na tým Pardubic. V čase 2:44 již prohrávali 0:2 a dvoubrankový rozdíl platil také po pětačtyřiceti minutách. Jediný gól domácho týmu vstřelil Petr Ondra.
20.10.Plzeň přivítá ambiciózní Pardubice a Kert Park PrahaMarek ChlupatýPo delší pauze se plzeňský A-tým opět představí před vlastními diváky. V sobotu míří na západ Čech Pardubice, v neděli pak Kert Parka Praha, tedy dva hodně ambiciózní týmy hrající na špici extraligové tabulky. Obě dorostenecká družstva čekají zápasy na severu Čech v Ústí nad Labem a Mostě, naopak žáci vyrazí jižním směrem do Zlivi a Písku. B-tým v domácím prostředí přivítá starší dorostence Karlových Varů.
18.10.Michal Edl: Příčina našich neúspěchů? NedisciplinovanostMarek ChlupatýObránce HBC Plzeň Michal Edl neprožívá na začátku sezóny 2011/12 jednoduché období. Bojuje s vleklými zdravotními potížemi, kvůli kterým musel vynechat několik utkání. U A-týmu zastává funkci vedoucího mužstva a na nedávné valné hromadě byl zvolen místopředsedou klubu. Z pozice hráče a funkcionáře zatím není s působením svého týmu v extralize spokojen. V rozhovoru zmiňuje několik důvodů nevyrovnaných výkonů.
16.10.Hodnocení víkendu: Úspěšní dorostenci a B-týmMarek ChlupatýHokejbalová hala na Košutce patřila o víkendu 15. a 16. října hráčům lakrosu, proto všechna družstva HBC Plzeň sehrála své zápasy na hřištích soupeřů. Nedařilo se A-týmu, který opět na severu Čech nezískal ani bod. Naopak všech šest bodů přivezli z Kladna a Prahy dorostenci. Žáci cestovali do Českých Budějovic a připsali si dvě prohry, jednu po samostatných stříleních. B-tým zvítězil v Třemošné.
15.10.Ani v Ústí Plzeňané na body nedosáhli, střelecky selhaliUNL - PLZ 4:0, 8.kolo | Marek ChlupatýPlzeňští hokejbalisté zažili v Ústí nad Labem další z řady utkání, ve kterých jsou minimálně vyrovanným soupeřem, přesto nezískají ani bod. Přestože poměr střel byl 25:33 pro Plzeň, prosazovali se jen domácí, kteří nastříleli čtyři branky, všechny v poslední části hry. Západočeši se radovali jen jednou, ale gól Adama Roušal rozhodčí neuznali.
14.10.Áčko míří znovu na sever, všechny týmy hrají v sobotu a venkuMarek ChlupatýVšechna družstva HBC Plzeň čeká o víkendu 15. a 16. října podobný program - svůj jediný víkendový zápas odehrají v sobotu a na hřišti soupeře. A-tým cestuje do Ústí nad Labem, starší dorostenci do Kladna, mladší do prahy. Žáky čeká společný výjezd do Českých Budějovic. Nejkratší cestu ze všech má B-tým hrající v Třemošné.
13.10.Marek Lendl: Musíme si uvědomit, že hrajeme za jeden týmMarek Chlupatý V uplynulé sezóně se v plzeňském dresu objevil jen v jarní části a to spíše sporadicky. Letos je však Marek Lendl kapitánem týmu a od začátku nového ročníku dokazuje, že v nové pozici je oprávněně. Přestože se jeho první formaci daří a odezněly také vleklé zdravotní potíže, není Lendl zatím spokojený. Plzeňský tým ze sedmi utkání zvítězil pouze čtyřikrát. „Musíme si uvědomit, že hrajeme za jeden tým,“ burcuje kapitán HBC Plzeň, který dále popisuje, jak současný tým hledá svou tvář.
10.10.Hodnocení víkendu: Vítězně mladší dorost, přípravka a B-týmMarek ChlupatýO víkendu 7. a 8. října vstoupila do hry všechna družstva HBC Plzeň, od nejstarších hráčů A-týmu či B-týmu po nejmladší hokejbalisty hrající v přípravce. Úspěšnost Plzeňanů byla zhruba poloviční. A-tým v Mostě body nezískal, starší dorost si připsal jeden bod, mladší dorostenci porazili Kladno, oba žákovské týmy vyšly v Třemošné naprázdno, vítězství zaznamenal v souboji s Boytronicem B-tým a dvě výhry má na kontě plzeňská přípravka.
8.10.V Mostu se Plzeňanům nedařilo a prohráli 2:5MST - PLZ 5:2, 7.kolo | Marek ChlupatýPlzeňští hokejbalisté v mostecké hale málokdy vítězí a nepříznivu bilanci nevylepšili. Domácí měli v utkání mírnou převahu a především stříleli branky a skóre bylo vždy nakloněno na jejich stranu. Za Plzeň se prosadila jen dvojice Ondřej Kejř, Adam Roušal. Naopak Pento vstřelilo hned pět branek.
6.10.Informace z valné hromady HBC Škoda Plzeň dne 4. října 2011Marek ChlupatýDne 4. října 2011 se uskutečnila valná hromada klubu HBC Škoda Plzeň. V klubovně hokejbalové haly na Košutce se sešli zástupci všech týmů sdružených v tomto oddílu, od mladších žáků po A-tým. Valná hromada schválila změny stanov a také vedení klubu pro nadcházející dva roky.
6.10.Áčko se chystá do Mostu, zápasy čekají i všechny další týmyMarek ChlupatýVíkend 8. a 9. října přináší utkání pro všechna družstva HBC Plzeň. A-tým míří do Mostu, kde se postaví místnímu Pentu. Mladší i starší dorostenci přivítají v domácím prostředí haly na Košutce soupeře z Kladna. Oba žákovské týmy nastoupí v Třemošné. Přípravka se chystá na dva zápasy v Písku, utká se s domácím týmem a s hráči Pedagogu České Budějovice. Béčko na svém hřišti vyzve Boytronic Plzeň.
3.10.Hodnocení víkendu: Stoprocentní byly jen dva týmyMarek ChlupatýJen extraligový A-tým a mladší žáci dokázali o prvním říjnovém víkendu získat maximální počet bodů. Áčko si jich připsalo za dvě výhry hned šest, mladší žáci tři. Z výhry po samostatných stříleních se radovali starší žáci, alespoň bod získali starší dorostenci. Naopak bez úspěchu zůstali mladší dorostenci a hráči B-týmu.
2.10.Plzeňané zdolali druhého soupeře z Moravy, Třinec porazili 5:1PLZ - TRI 5:1, 5.kolo | Marek ChlupatýPlzeňští hokejbalisté zvládli i druhé domácí utkání proti týmu ze severní Moravy a připsali si do extraligové tabulky další tři body. Zápas s Třincem však nebyl pro Západočechy jednoduchý, měli sice velkou herní převahu, ale po dvou třetinách byl stav 1:1. Až poté Plzeńští přeměnili rostoucí tlak v branky a nakonec zvítězili 5:1.
1.10.Plzeň smetla Karvinou, ta si odváží destigólový přídělPLZ - KAR 10:1, 6.kolo | Marek ChlupatýUtkání Plzně s Karvinou bylo vyrovnané jen do dvanácté minuty. Poté otevřel skóre kapitán Marek Lendl a nasměroval svůj tým k jasnému vítězství. Plzeňané celkem nastříleli deset branek, naopak Karvinští se prosadili jen jednou. Na straně domácích se do listiny střleců zapsalo hned osm hráčů, Petr Ondra a Adam Vágner se trefili dvakrát.
Další stránky
1>>
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Lukáš Hanuš #15
Lukáš HANUŠ
Číslo dresu:   15
Narozen:   18.9.1996
Výška:   189 cm
Váha:   91 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál