Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

30.12.PF 2014RedakceVedení klubu HBC Plzeň přeje všem svým hráčům, trenérům, vedoucím mužstev, také všem podporovatelům a příznivcům našeho klubu dobrý rok 2014!
23.12.Josef Kadaně hodnotí rok 2013 a podzimní počínání A-týmuTomáš MajerJelikož je za námi podzimní část sezony 2013/14 a také se blíží konec kalenářního roku, nastává také čas bilancování. Na naše otázky odpovídal Josef Kadaně, předseda klubu a zároveň lodivod extraligového A-týmu.
9.12.Plzeňskou halu v sobotu zaplnily reprezentační týmyMarek KratochvílP L Z E Ň – Soustředění reprezentačních týmů U18, U20 a mužské reprezentace se uskutečnilo v plzeňské hale uplynulou sobotu. Mládežnické reprezentace se připravují na červnový šampionát v Bratislavě, pro A-tým to pak byla vítaná příležitost pro vyzkoušení několika hráčů z širšího kádru. Do hry se ve všech týmech zapojili také zástupci HBC Plzeň.
4.12.Všichni jsme věřili, že poslední zápas podzimu zvládneme, říká Petr ZemanTomáš MajerUplynulý víkend přinesl poslední soutěžní zápasy v kalendářním roce 2013. Od hokejbalu si teď odpočine i Petr Zeman. Obětavý hráč, kterého zdobí veliká síla v osobních soubojích a dělová střela, se po roce pravidelně objevuje v dresu Mečounů. Pětatřicetiletý útočník v rozhovoru přibližuje například okolnosti zápasu s Třincem.
2.12.Hodnocení víkendu: Áčko zlomilo špatnou sérii vítězstvím s Třincem, vyhráli také dorostenciMarek KratochvílP L Z E Ň – Přelom listopadu a prosince byl pro plzeňské barvy velice příznivý. Vítězství slavili po menší odmlce muži, kteří zdolali na domácí půdě Třinec, radovali se také starší i mladší dorostenci spolu s áčkem mladších žáků. Tímto víkendem skončila podzimní část sezony.
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
David Pokorný #40
David POKORNÝ
Číslo dresu:   40
Narozen:   24.9.1995
Výška:   191 cm
Váha:   90 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál