Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.Onlajny.czNa www.onlajny.cz můžete v sobotu 26. září sledovat přenosy ze čtyř extraligových zápasů. Škodovka si své utkání předehrála již v neděli 20. září.
23.9.Fotografie z KertuNa photoblogu Martina Kozáka jsou zveřejněny zajímavé fotografie z extraligového utkání Kert Park Praha - Letohrad.
23.9.Škodovka na hokejbal.czZajímavý rozhovor s Pavlem Štulcem a Tomášem Semerou přinesl server www.hokejbal.cz.
20.9.Kejř nahradí ZemanaZdravotně indisponovaného Petra Zemana nahradí v utkání s Karvinou Jaroslav Kejř, který naopak nenastoupil k sobotnímu utkání v Opavě.
19.9.Na Moravu bez LendlaBez Marka Lendla a Jaroslava Kejře se budou muset při víkendovém dvojzápase obejít plzeňští hokejbalisté. Ke svému prvnímu startu v extralize tak nejspíše nastoupí Daniel Krásný.
10.9.Plzeň začíná s HradcemExtraligový tým Plzně zahájí již tuto sobotu novou sezonu 2009/2010. Hned první víkend se hráči Škody představí doma v sobotu proti Hradci Králové (17:00) a následně pak v neděli proti Letohradu (14:30).
7.9.Kejř třetí nejlepšíNa tiskové konferenci ČMSHb byl hokejbalistou roku vyhlášen kapitán reprezentačního mužstva Petr Novák (HBC Autosklo H.A.K. Hradec Králové). Druhé místo obsadil odchovanec z Rakovníka, Jan Pospíšil (HBC Habešovna Gladiators), který před letošní sezónou zamířil do Škody Plzeň. Ocenění za třetí místo si odnesl jeho spoluhráč z reprezentace i Plzně, Ondřej Kejř.
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
David Pokorný #40
David POKORNÝ
Číslo dresu:   40
Narozen:   24.9.1995
Výška:   191 cm
Váha:   90 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál