Infobar:  FANSHOP: Prodej zelených hráčských dresů, výběr velikostí i čísel (1 ks = 300 Kč)
 
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
30.5.Příprava živěZ dnešních přípravných zápasů SD a MD proti týmu Kanady vám na serveru onlajny.cz! Zde!
28.5.Nominace proti CAN U16J. Zoubek, V. Engler - M. Miko, D. Pospíšil, O. Škopek, D. Škopek, M. Kořínek, L. Hofmeister, T. Pokorný - O. Benedikt, P. Henrich, P. Malík, E. Strejček, M. Forejt, J. Pauer, M. Krch, M. Švarc, F. Lang.
28.5.Nominace proti CAN U18T. Větrovský, P. Mikl - P. Chowaniec, J. Kavalír, S. Valenta, R. Kittel, P. Peroutka, D. Rasocha, J. Kalabza - J. Arnet, M. Regner, M. Pešír, O. Krpal, P. Gřonka, M. Průcha, P. Ondra, M. Dlugoš, V. Kunzmann, M. Polívka
25.5.Odvolání B-týmuB-tým HBC Plzeň se odvolal proti rozhodnutí LK regionu severozápad ve věci neodehraných utkání semifinálové série s CSKA Karlovy Vary. Text odvolání si můžete přečíst zde.
22.5.Starší dorost stříbrnýStarší dorostenci podlehli Jihlavě i ve třetím finálovém zápase poměrem 3:0 a sezóna tak pro ně končí ziskem stříbrných medailí.
21.5.Záznam 3.finálePůlhodinový sestřih nejzajímavějších momentů z třetího finálového zápasu přinese Česká televize v neděli 23.5 od 16:00.
19.5.Záznam 1.fináleSestřih prvního finálového zápasu proti Kladnu je ke zhlédnutí v archivu České televize. Ke shlédnutí zde.
19.5.Aukce dresů!Od dnešního dne běží aukce dalších hokejbalových reprezentačních dresů. Tentokráte jde o červenou sadu z MS v Pittsburghu. Pořídit zde můžete například dres Martina Kadaně, Ondřeje Kejře a dalších plzeňských borců. Více na Sportovní aukce.
18.5.2. zápas finále obrazemTéměř pětiminutový sestřih z druhého utkání finálové série si můžete prohlédnout v internetovém vysílání Plzeňské televize.
17.5.Hokejbal na idnes.czO úvodních dvou duelech finále play-off referuje největší český zpravodajský server idnes.cz.
17.5.Články o fináleO úvodních finálových duelech píší zpravodajské servery Regionplzen.cz a Plzen.cz.
13.5.MS U18 i s našimi hráčireprezentační výběr do 18 let zveřejnil nominaci. A v ní nechybí ani zástupci HBC Plzeň - obránce Lukáš Hofmeister, útočníci Michal Průcha a Petr Ondra. Další plzeňský forvard Pavel Henrich je mezi případnými náhradníky.
11.5.Začátky zápasů fináleExtraligové finále má v plzeňské hale tyto začátky utkání. Sobota 15.5. od 11:00 a neděle 16.5. od 17:00.
10.5.Článek v DeníkuV pondělním vydání Plzeňského Deníku si můžete přečíst článek o postupu plzeňských hokejbalistů do extraligového finále. Článek je dostupný i na internetu - zde.
9.5.Plzen.cz o hokejbaluReportáž z utkání A-týmu v Hradci Králové si můžete přečíst na zpravodajském serveru Plzen.cz.
9.5.Ve finále proti Kladnu!HBC Alpiq Kladno - obhájce titulu se postaví našim hráčům v cestě za mistrovskou trofejí. Kladenští hokejbalisté zvítězili v obou zápasech na mosteckém stadionu (3:0 a 6:2). První finále je na pořadu v sobotu 15. května.
8.5.Semifinále: Most-KladnoTřetí utkání semifinálové série mezi mostem a Kladnem vyznělo lépe pro hosty a ti vedou v sérii 2:1.
7.5.Juráček na idnes.czTerčem dalšího rozhovoru v sekci hokejbal na zpravodajském serveru idnes.cz je Plzeňan Marián Juráček.
7.5.Plzeň B - CSKA KVPlzeňský B-tým nenastoupí k semifinálové sérii Oblastní ligy Západ proti CSKA Karlovy Vary. Více v oficiálním vyjádření klubu. Pro B-tým tím sezóna končí.
5.5.Trest pro rozhodčíKomise rozhodčích zastavila činnost dvojici arbitrů Jiří Florián, Radek Koskuba za hrubou chybu v prvním semifinálovém utkání extraligy mezi Plzní a Hradcem Králové. Zastavení činnosti je ještě doprovozeno finančním postihem rozhodčích.
Další stránky
12>>
Aktuální články

Mládež může využívat klubové minihřiště! Hráči si jej mohou rezervovat u svých trenérů

Současná pandemická situace nadále neumožňuje trénovat bez omezení, ba ani potkávat se ve větším počtu, nežli dvou sportovců. Trenéři se svým svěřencům věnují přes online platformy a nyní klub přichází s novinkou. Přes rezervační systém je možné si na předem domluvený čas zarezervovat klubové minihřiště!

Zápasy
5. | sobota 3.10.2020 | 16:00
Pardubice - HBC Plzeň
PCE PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
Jakub Vobruba #13
Jakub VOBRUBA
Číslo dresu:   13
Narozen:   5.12.1998
Výška:   181 cm
Váha:   72 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál