Infobar:  Starší žáci: O pohár místostarostky MO Plzeň 1 (22. února 2020)

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.4.Prohra MŽ v SuchdoluPřes velmi dobrý výkon odjeli mladší žáci z jihu Čech s prázdnou.
SK Suchdol n.L. - HBC Plzeň 3:2 (0:0,1:1.2:1)
Obě branky Mečounů vstřelil Petr Našinec
28.4.SŽ vyhráli v BlatnéTěsnou výhru vybojovali starší žáci v dalším venkovním zápase.
TJ Blatná Datels - HBC Plzeň 2:3 (1:1,1:1,0:1)
Góly: M. Pavlíček, L. Kopal a M. Kárník
28.4.Další porážka dorostuVysoká prohra v Berouně komplikuje dorostencům přímý postup do finálového turnaje.
SK Kelti Beroun - HBC Plzeň 6:1 (1:0,2:0,3:1)
Jedinou branku vstřelil J. Kopf
28.4.Junioři porazili TygryVýhra v Mladé Boleslavi přisoudila juniorům druhou příčku v zákl. části a Písek jako soupeře do čtvrtfinále.
Tygři Ml. Boleslav - HBC Plzeň 1:3 (0:2,1:1,0:0) Dvě branky vstřelil Vít Lokajíček, jednu přidal Lukáš Komanec
20.4.Junioři opět vyhráli Bezproblémové vítězství si připsali junioři ve čtvrteční předehrávce.
Buldoci Stříbro - HBC Plzeň 1:6 (0:2,1:3,0:1)
Góly: T. Ulč, D. Štípek, M. Lokajíček, L. Svoboda, M. Reiser, D. Soukup
14.4.MŽ prohráli s HoralyMladší žáci podlehli v domácím prostředí velmi dobře hrajícím Prachaticím.
HBC Plzeň - HBC Prachatice 0:3 (0:0,0:1,0:2)
14.4.Junioři skolili Jeleny!Velmi důležitou výhru si připsali plzeňští junioři.
HBC Plzeň - SK Letohrad 2:0 (0:0,1:0,1:0)
Branky: David Štípek a Martin Lokajíček. Další nulu si připsal Libor Kojzar.
14.4.SŽ otočili zápasNa těžkém terénu se Mečouni začali prosazovat až od půlky zápasu.
HBC Prachatice - HBC Plzeň 3:5 (2:0,0:1,1:4).
Čtyři branky vsítil Matěj Pavlíček, jednu přidal Milan Polák
14.4.Hladká výhra dorostuZ pražské Palmovky vezou dorostenci všechny body.
Kovo Praha - HBC Plzeň 0:5 (0:2,0:1,0:2)
Střelci: M. Rejda 2, J. Miksan, D. Král a L. Svoboda
7.4.MŽ opět dobyli DobřanyPo čtrnácti dnech se opakoval stejný soupeř a vlastně stejný scénář utkání, tedy obrat v poslední třetině.
TJ Dobřany - HBC Plzeň 2:4 (1:0,1:1,0:3)
Branky Mečounů: J. Meiner, F. Kotrouš, J. Kučera a P. Našinec
7.4.Důležitá výhra dorostu!Dorostenci zvládli domácí utkání s Elbou!
HBC Plzeň - Elba Ústí n.L. 4:1 (1:0,1:1,2:0)
Góly: M. Matoušek 2, J. Hanuš a M. Deja
6.4.Vítězná předehrávka SŽVe čtvrtek se předehrával zápas starších žáků se stříbrskými Buldoky. Kromě výhry je dobrou zprávou i to, že tým získal na jaro druhého brankáře.
HBC Plzeň - Buldoci Stříbro 11:2 (5:0,1:0,5:1)
Branky: M. Štrunc a M. Pavlíček po 2, D. Král, S. Smeták, J. Kárník, A. Heczko, J. Beneš, T. Krejčí a L. Kopal.
Aktuální články

Jarní část startuje! A-tým začne doma s Karvinou

Po třech měsících se opět rozeběhne naše nejvyšší hokejbalová soutěž. Plzeňští hokejbalisté vstoupí do jara sérií třech domácích zápasů. Jako první do západních Čech zavítá Karviná, která bude chtít mečounům oplatit porážku z podzimu. Naopak Plzeň se pokusí o prodloužení vítězné šňůry již na šest zápasů.

Hůl:   levá

Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv