Infobar:  Starší žáci: O pohár místostarostky MO Plzeň 1 (22. února 2020)

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.2.Zápas MD odložen!Utkání mladšího dorostu na Lužinách je z důvodu nemoci domácích hráčů odloženo. Pravděpodobný náhradní termín je 7. března.
24.2.První jarní výhra MŽMladší žáci přehráli v úvodním duelu druhé části soutěže Horaly.
HBC Plzeň - HBC Prachatice A 6:0 (2:0,2:0,2:0)
Střelci gólů: D. Eichler 3, J. Meiner 2, M. Procházka
24.2.SD má z Kladna 2 bodyDramatický zápas sehráli na úvod jara starší dorostenci na Kladně.
HBC Kladno - HBC Plzeň 3:4 ss (2:1,1:0,0:2 - 0:1)
Střelci plzeňských gólů: J. Vobruba 2, V. Lokajíček, R. Hurt
19.2.MD zahájil jaro výhrouMladší dorostenci zvítězili v dohrávce podzimu.
TJ Dobřany - HBC Plzeň 0:3 (0:0,0:1,0:2)
Střelci: S. Bouší 2, T. Chramosta. Plus čisté konto Libora Kojzara.
13.2.Pražský míček: SD třetíStarší dorostenci se v kombinované sestavě spolu s několika mladšími dorostenci zúčastnili tradičního turnaje Pražský míček. Na Palmovce v konkurenci dalších sedmi týmů brali třetí místo. Kapitán Tomáš Ulč byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje. Podrobnosti zde.
4.2.Vítězná příprava MDMladší dorostenci vyhráli přípravný zápas s Hostivaří. Zápas se hrál stejně jako u SD na 4x 15 minut.
HBC Plzeň - HBC Hostivař 4:2 (2:2,2:0,0:0,0:0)
Střelci branek: M. Galla, J. Svoboda, F. Klasna, S. Bouší
1.2.Prohra SD v přípravěHerní přípravu mužstev odstartoval starší dorost, který si pozval druhý tým mužské NHbL.
HBC Plzeň SD - HBC Prachatice 2:4 (0:1,0:2,1:0,1:1).
Hráno 4x 15 minut.
Branky: J. Vobruba, M. Votípka
1.2.Repre mužů v PlzniKrátké soustředění připravil nový realizační tým mužské reprezentace nakonec v Plzni. Čtyřicítka hráčů odehraje dvě modelové utkání. V sobotu 3.2. v 18:00 a v neděli 4.2. v 9:00
Chybět nebude ani početná skupina Mečounů - O. Benedikt, J. Návara, L. Hanuš, M. Švarc, O. Malý, J. Kavalír.
Aktuální články

Jarní část startuje! A-tým začne doma s Karvinou

Po třech měsících se opět rozeběhne naše nejvyšší hokejbalová soutěž. Plzeňští hokejbalisté vstoupí do jara sérií třech domácích zápasů. Jako první do západních Čech zavítá Karviná, která bude chtít mečounům oplatit porážku z podzimu. Naopak Plzeň se pokusí o prodloužení vítězné šňůry již na šest zápasů.

Hůl:   pravá

Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv